پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: کالا در قسمت اقلام "سند تولید" اضافه نمی‌شود.
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
1-فرمول ساخت محصول را انجام داده‌ام، اما هنگام افزودن سند تولید، کالا در قسمت اقلام "سند تولید" اضافه نمی‌شود.

2- هنگام افزودن اجزای فرمول تولید برای یک محصول، آیا فقط امکان افزودن کالای مصرفی وجود دارد و امکان افزودن خدمات وجود ندارد؟
با سلام

نقل قول:2- هنگام افزودن اجزای فرمول تولید برای یک محصول، آیا فقط امکان افزودن کالای مصرفی وجود دارد و امکان افزودن خدمات وجود ندارد؟

در حال حاضر فقط امکان افزودن کالا به عنوان اجزاء تشکیل دهندۀ محصول وجود دارد.

نقل قول:1-فرمول ساخت محصول را انجام داده‌ام، اما هنگام افزودن سند تولید، کالا در قسمت اقلام "سند تولید" اضافه نمی‌شود.

لطفاً مشابه تصویر پیوست یک تصویر از محصولتان ارسال کنید. اگر تصویر ارسالی شما مشابه تصویر زیر باشد هیچ دلیلی ندارد که در سند تولید اضافه نگردد و حتماً باید یک اشکالی در سیستمتان یا نرم افزارتان باشد و در این حالت ضرورت دارد که کارشناسان ما با نرم افزارهای ریموت مشکل را بررسی کنند.
سلام.
3 تصویر برای بررسی به پیوست هستند.
با تشکر
با سلام
تصاویر نشان می دهند که شما تعاریف را به درستی انجام داده اید. مشکل چیز دیگری است که برای خود ما هم نامشخص است. این مورد را از طریق تلگرام یا واتس آپ به شمارۀ 09106790876 اطلاع دهید تا کارشناسان ما با ریموت مشکل را بررسی کنند.
یک سوال دیگر: آیا وقتی مشابه تصویر ارسالی زیر بارکد را وارد می کنید و سپس اینتر می زنید خطایی می دهد یا اینکه هیچ اتفاقی نمی افتد؟

برای مشاهده تصویر روی لینک زیر کلیک کنید:
http://forum.rahkarsoft.com/attachment.php?aid=392
سلام. این مورد که گفتید را امتحان کردم. یعنی بارکد را با صفحه کلید وارد کردم و ماده اولیه به لیست افزوده شد. یعنی درست کار کرد. اما هنوز اگر با انتخاب نام کالا بوسیله
موس انجام دهم هیچ اتفاقی نمی‌افتد.
نقل قول:سلام. این مورد که گفتید را امتحان کردم. یعنی بارکد را با صفحه کلید وارد کردم و ماده اولیه به لیست افزوده شد. یعنی درست کار کرد. اما هنوز اگر با انتخاب نام کالا بوسیله موس انجام دهم هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

سلام
در نسخه های اولیۀ برنامه فقط با بارکد افزوده می شوند. قابلیت افزوده شدن با ماوس یا انتخاب گروهی با ماوس مشابه تصویر پیوست در نسخه های بروز رسانی اضافه شده اند.
آدرسهای ارجاع