پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: عدم نصب فریمورک 4.7.2
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام.من برای نصب نرم افزار فروشگاهی در سایت شما دیدم که نیاز به نصب نت فریمورک 4.7.2 هستش.اینو دانلود کردم و موقع نصب همون اول ارور داد.برای همین رفتم اخرین سرویس پک ویندوز 7 رو نصب و اپدیت کردم.این دفعه ارور اول نداد ولی در مرحله بعدی ارور داد که تصویرشو ضمیمه میکنم.بنظرتون چیکار کنم؟
با سلام
ابتدا به این نکته توجه داشته باشید که در ویندوز 10 بروز شده (2018 به بالا) به صورت پیش فرض این نسخه از دات نت فریم ورک داخلش قرار دارد و نصب نمی خواهد. تجربه قبلی خود ما نیز نشان داده است که در ویندوز 7 در بیش از 50 درصد مواقع دات نت 4.7.2 به دلایل مختلف نصب نشده است. همینطور در ویندوز 8 اصلاً نصب نمی شود.
اما در مورد این خطا: خطای خاصی است و متن آن را که در اینترنت جستجو کردم راه حل سر راستی نیافتم البته جایی اشاره کرده بودند که اگر موقع نصب به اینترنت وصل باشید مشکل حل می شود.
یک توصیه هم بنده اضافه می کنم و آن اینکه از نسخۀ نصب آنلاین استفاده کنید و نه نسخۀ نصب آفلاین، در همان لینک دانلود در سایت مستقیماً به لینک دانلود مایکروسافت نیز اشاره شده که البته دوباره لینکش را در همینجا نیز قرار می دهم:

http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=863262
ممنون.مشکل حل شد.ویندوز 7 رو به اخرین نسخه آپدیت کردم با هزار مشقت و سختی و بعد از 4 ساعت آپدیت مشکل حل شد.ممنون
آدرسهای ارجاع