پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: فایل اکسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام چطور میشه مبلغ تخفیف رو از طریق فایل اکسل وارد کرد . تمامی نکات این اموزش رو رعایت کردم ولی مبلغ تفیف ها باز هم صفر میشود. ارور هم ندارم موقع بازخوانی فایل اکسل چون نرم افزار رو با بکاپ ریست صفر کردم. یعنی اطلاعات وارد میشود ولی مبالغ تخفیف را نمی اورد
سلام
در مورد انتقال اطلاعات با اکسل به برنامه یکسری محدودیت ها وجود دارد و یکسری پروتکل ارتباطی نیز وجود دارد که باید آنها را رعایت کنید. البته آموزش دارد که برایتان آموزشش را قرار می دهم.

نکته: در این عملیات فقط این اطلاعات به شرحی که در آموزش آمده اند منتقل می شوند:
1. بارکد کالا
2. نام کالا
3. نام اختصاری کالا
4. نام لاتین کالا
5. واحد اندازه گیری
6. بارکد دوم
7. فی خرید
8. فی فروش
9. قیمت مصرف کننده
10. موجودی اولیه

ثبت اطلاعات کالاها از روی فایل اکسل
http://khoshamoz.ir/index.php/post786
میشه یه فایل اکسل بدون اطلاعات که این 10 مورد رو میشه باهاش وارد برنامه کرد برام بفرستید. فقط فرمتش رو نیاز دارم چون هر کاری میکنم نمیشه. اطلاعات کالا هارو خودم میتوم وارد اکسل کنم ولی موقع ورودش به برنامه بهم میریزه
با سلام مجدد
در آموزشی که لینکش را برایتان ارسال کردم آموزشش هست. ضمن اینکه هیچ تنظیم خاصی لازم ندارد و همانطور که در آموزش گفته شده فقط ترتیب ستونهای اکسل مهم است. به این نحو که اولین ستون شما در اکسل بارکد کالا است، دومی نام کالا و به همین ترتیب.
حتماً آموزش هایی را که برایتان می فرستیم با دقت بخوانید. حتی اگر لازم باشد بیش از یکبار بخوانید.
ممنون
سلام
زمان بارگزاری فایل اکسل این خطا نمایش داده میشه
لطفا راهنمایی کنید
نقل قول:سلام
زمان بارگزاری فایل اکسل این خطا نمایش داده میشه
لطفا راهنمایی کنید

با سلام

برای حل این مشکل از لینک زیر استفاده کنید:

راه حل خطای : Microsoft.ACE.OLEDB.12.0' provider is not registered on the local machine
https://khoshamoz.ir/index.php/post8534

با سپاس
سلام
وفت بخیر
با استفاده راهنمایی مشکل بارگزاری حل شد

ولی مشکل دیگه ای هست
زمانی که قیمت لیست رو تغییر میدیم و بارگزاری رو انجام میدیم با خطای " بارکد پیشفرض تکراری می باشد " مواجه میشیم
لیست قیمت های جدید قابل باگزاری نیستند در اصل؟
یکی یکی باید قیمت های جدید رو اعمال کنیم؟
که در این صورت پروسه بسیار وقت گیر خواهد بود
نقل قول:سلام
وفت بخیر
با استفاده راهنمایی مشکل بارگزاری حل شد

ولی مشکل دیگه ای هست
زمانی که قیمت لیست رو تغییر میدیم و بارگزاری رو انجام میدیم با خطای " بارکد پیشفرض تکراری می باشد " مواجه میشیم
لیست قیمت های جدید قابل باگزاری نیستند در اصل؟
یکی یکی باید قیمت های جدید رو اعمال کنیم؟
که در این صورت پروسه بسیار وقت گیر خواهد بود

با سلام

مکانیزم ثبت کالاها از اکسل صرفاً هنگام شروع کار با برنامه و برای ثبت اطلاعات اولیه کاربرد دارد اینگونه نیست که شما همیشه و برای ویرایش کالاها هم از آن استفاده کنید.
آدرسهای ارجاع