پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: آپدیت نشدن قیمت در زمان خرید کالا
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام خسته نباشید بنده به یه مشکلی برخوردم در ارتباط با نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان راهکار میخواستم بنده رو راهنمایی کنید که اگه مشکلم حل بشه انشالله نسخه ی اصلی رو خریداری کنم
اونم‌اینکه من معازه ی لوازم جانبی موبایل دارم
من اول به فرض مثال گلس گرفتم ۱۰ تومن سه ماه قبل الان که خرید کردم گلس شده ۱۵ تومن و من تو تعریف کالا گلس رو تعریف کردم با قیمت ۱۰ تومن الان که گلس سری جدید گرفتم تو فاکتور خرید ۱۵ تومن تعریف کردم حالا که اومدم‌گلس رو فروش کردم مثلا ۳۰ تومن الان نرم افزار از همون قیمت ۱۰ تومن جنس رو برام میزنه اوصولا باید یا میانگین بزنه یا اخرین قیمت خرید درسته ؟؟؟
ولی نمیزنه
نقل قول:سلام خسته نباشید بنده به یه مشکلی برخوردم در ارتباط با نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان راهکار میخواستم بنده رو راهنمایی کنید که اگه مشکلم حل بشه انشالله نسخه ی اصلی رو خریداری کنم
اونم‌اینکه من معازه ی لوازم جانبی موبایل دارم
من اول به فرض مثال گلس گرفتم ۱۰ تومن سه ماه قبل الان که خرید کردم گلس شده ۱۵ تومن و من تو تعریف کالا گلس رو تعریف کردم با قیمت ۱۰ تومن الان که گلس سری جدید گرفتم تو فاکتور خرید ۱۵ تومن تعریف کردم حالا که اومدم‌گلس رو فروش کردم مثلا ۳۰ تومن الان نرم افزار از همون قیمت ۱۰ تومن جنس رو برام میزنه اوصولا باید یا میانگین بزنه یا اخرین قیمت خرید درسته ؟؟؟
ولی نمیزنه

با سلام
در این ارتباط چند تنظیم وجود دارد که می توانید فعالشان کنید تا در هنگام ثبت فاکتور خرید اولاً قیمت خرید در اطلاعات کالا به صورت اتوماتیک ویرایش شود و هم اینکه در هنگام ثبت فاکتور خرید، در صورتیکه قیمت خرید تغییر کرده باشد همانجا قیمت فروش جدید را بتوانید سریعاً در کادری درج کنید. تصویر پیوست مربوط به این تنظیمات می باشد.
آدرسهای ارجاع