پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: علت ثبت نشدن سند حسابداری
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام مجدد
بنده چند سند ثبت کرده ام
در زمان ثبت با سیستم خزانه داری (واریز ها و برداشتی ها از صندوق و .. .)در کلیه گزارشات سیستم گزارش داده میشود ولی هنگامی که همان سند را کپی میکنم ویا به صورت دستی (افزودن سند حسابداری) ثبت میکنم در هیچ یک از گزارشات خزانه داری (موجودی بانک و موجودی صندوق وصورتحساب اشخاص) گنجانده نمی شود
همچنین فاکتور خرید ثبت کردم ولی در صورت حساب فروشنده مانده فاکتور نمی اید (ثبت کامل هست بدهکار موجودی کالا و بستانکار حسابهای پرداختنی اشخاص و در حساب شناور هم اسم فروشنده هست ) علت چیست
نقل قول:سلام مجدد
بنده چند سند ثبت کرده ام
در زمان ثبت با سیستم خزانه داری (واریز ها و برداشتی ها از صندوق و .. .)در کلیه گزارشات سیستم گزارش داده میشود ولی هنگامی که همان سند را کپی میکنم ویا به صورت دستی (افزودن سند حسابداری) ثبت میکنم در هیچ یک از گزارشات خزانه داری (موجودی بانک و موجودی صندوق وصورتحساب اشخاص) گنجانده نمی شود
همچنین فاکتور خرید ثبت کردم ولی در صورت حساب فروشنده مانده فاکتور نمی اید (ثبت کامل هست بدهکار موجودی کالا و بستانکار حسابهای پرداختنی اشخاص و در حساب شناور هم اسم فروشنده هست ) علت چیست

با سلام

نکتۀ مهم: ارتباط اتوماسیون با حسابداری یک طرفه است. منظور از اتوماسیون ماژول های مختلف همچون انبارداری، خزانه داری، و ... می باشند. شما وقتی سندی را (مانند چک) در اتوماسیون درج می کنید در حسابداری منعکس می شود اما هر نوع ثبت مستقیمی در حسابداری صرفاً در همانجا می آید و به سایر ماژول ها منتقل نمی شود.
آدرسهای ارجاع