پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: نوع فعال شدن نرم افزار درشبکه؟
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
من اگه بخوام نسخه اصلی یعنی آخرین نسخه نرم افزار رو بخرم
میتونم روی سیستم های نیروهام همه نصب کنم وشبکه شون کنم با همون یک کدیا برای هرکدومشون جداگانه کد میخواد؟
چون ما شاید حدود7-8 تا سیستم داریم وباید شبکه بشن و نصب کنم روشون با یک کد برای همه شون فعال میشه؟؟
ممنون
با سلام

هر کد فعالسازی فقط مخصوص یک کامپیوتر است. شما به تعداد هر کامپیوتر باید یک کد جداگانه خریداری کنید.
اینجوری که خیلی بده وخیلی هزینه میره بالا
پنل یا طرحی ندارین برای شبکه کردن سیستم های شرکتی با قیمت پایین تر؟
من فعلا میتونم روی لپ تاپ خودم نصبش کنم وبعد از شما بخوام که انتقالش بدین روی یکی از سیستم های شرکت؟
چون فعلا میخوام با لپ تاپم واردشون کنم وبعدا کلا روی سیستم شرکت سرپرست فروش ودوستان باهاش کار کنن...
یعنی امکان انتقال کد به روی سیستم دیگه هست؟
با سلام

نقل قول:ینجوری که خیلی بده وخیلی هزینه میره بالا
پنل یا طرحی ندارین برای شبکه کردن سیستم های شرکتی با قیمت پایین تر؟

این شیوه مخصوص راهکار نیست تمامی شرکتهای نرم افزاری به ازاء کاربر اضافی در شبکه هزینه جداگانه می گیرند. ضمن اینکه نرم افزارهای راهکار علاوه بر اینکه کیفیت بالا و قابل قبولی دارند از نظر قیمت نیز بی رقیب هستند و هیچ شرکتی در ایران نیست که محصول مشابه این کیفیت را با این قیمت پایین ارائه کند.

با تمام این حرفها باز هم به تصمیم گیرندگان قیمت گذاری نظرات شما را منتقل کردم تا در صورت امکان برای کسانی مثل شما که قصد دارند چند کامپیوتر را در یک شبکه مورد استفاده قرار دهند تا حد امکان تخفیفی لحاظ کنند.

نقل قول:من فعلا میتونم روی لپ تاپ خودم نصبش کنم وبعد از شما بخوام که انتقالش بدین روی یکی از سیستم های شرکت؟
چون فعلا میخوام با لپ تاپم واردشون کنم وبعدا کلا روی سیستم شرکت سرپرست فروش ودوستان باهاش کار کنن...
یعنی امکان انتقال کد به روی سیستم دیگه هست؟

امکان انتقال کد فعالسازی از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر وجود ندارد.

در مورد انتقال اطلاعات از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر اینکار به سادگی توسط عملیات پشتیبان گیری و بازیابی میسر است. و خودتان نیز می توانید به آسانی این کار را انجام بدهید.

با سپاس از شما
آدرسهای ارجاع