پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: سوال در مورد هاست کردن دیتابیس
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام

می خام باهاتون مشورت کنم.
من برای تهیه هاست ویندوز هاست اشتراکی جواب منو میده یا نه؟
اصلا حداکثر حجم دیتابیسی که برای این نرم افزار لازمه چقدره؟
میخام مفصل منو راهنمایی کنید،از ارائه دهندگان میزبانی وب مشاوره گرفتم گفتن باید با شما مشورت کنم،ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
باتشکر از پشتیبانی فوق العاده تون.
با سلام

نقل قول:هاست اشتراکی جواب منو میده یا نه؟

همه چیز بستگی به امکانات هاست و همینطور همسایگان شما در هاست دارد. البته پارامترهای زیاد دیگری نیز در این مساله دخیلند. بعنوان مثال ممکن است یک سرور خیلی قدرتمند در هاست اشتراکی ارائه دهند که حتی با وجود تهیه سرور اختصاصی هم شما نتوانید چنین سروری را در اختیار داشته باشید.
اما مساله همسایگان : این مساله بسیار مهم است و اکثرا از آن غافل می شوند و هاست ها نیز هیچگاه در این مورد اطلاعات شفافی به شما ارائه نمی دهند.
منظور از همسابه سایتهای دیگری هست که به صورت اشتراکی با شما مشغول استفاده از منابع سرور هستند. اگر همسایگان پر مصرفی داشته باشید و ارائه دهنده هاست نیز میزان مصرف منابع افراد را محدود نکرده باشد قطعا حتی با وجود یک هاست اشتراکی قدرتمند به مشکل برخواهید خورد.

نقل قول:اصلا حداکثر حجم دیتابیسی که برای این نرم افزار لازمه چقدره؟

این مورد هم کاملا بستگی به شما دارد. بعنوان مثال ممکن است یک فروشگاه در روز ده هزار فاکتور ثبت کند و فروشگاه دیگری در سال هم ده هزار فاکتور نداشته باشد. میزان تراکنشها، استفاده از داده های باینری (مثل عکس کالا و عکس مشتری) و مواردی از این دست پارامترهایی هستند که حجم دیتابیس را تعیین می کنند.

برای تخمین این مساله موارد زیر را اعلام کنید تا بتوانیم تقریبی اطلاع دهیم سالیانه چقدر حجم نیاز دارید؟
1. تعداد کالاها یا خدمات
2. تعداد مشتریها
3. میانگین تعداد فاکتور روزانه
4. آیا کالا و مشتری ها عکس دارند؟
5. تعداد دریافت پرداختهای روزانه بطور میانگین
6. تعداد اسناد تولید بصورت میانگین
7. سایر اسنادی که هر روز ممکن است ثبت کنید و من نام نبردم مثل چک و ... را نیز بگویید

نکته : البته پاسخش تخمینی هست و میزان دقیق را نمی توان تعیین کرد.
آدرسهای ارجاع