پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: سوال در مورد سیستم یکپارچه
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
آیا در سیستم یکپارچه چیزی مانند پورسانت بازاریاب وجود دارد؟
اگر دارد امکاناتش مانند همین است؟
آیا دیگر برای سیستم یکپارچه بروزرسانی ارائه نمی کنید،من قصد خرید دارم.
آیا می توانم در کنار نرم افزار فروشگاهی نرم افزار یکپارچه رو داشته باشم،آیا باهم تداخلی ندارند؟
آیا در سیستم یکپارچه بسته بندی های متفاوت وجود دارند؟،همچنین موجودی انبار براساس واحدهای فرعی محاسبه و نمایش داده می شوند؟
در سیستم یکپارچه مانده حساب مشتری در فاکتور چاپ می شودیا نه؟
با سلام

نقل قول:آیا در سیستم یکپارچه چیزی مانند پورسانت بازاریاب وجود دارد؟
اگر دارد امکاناتش مانند همین است؟
در سیستم یکپارچه این امکان وجود ندارد. البته چیزی بعنوان واسطه فروش در سیستم یکپارچه نعبیه شده است اما بخش مربوط به محاسبات درصد واسطه تکمیل نشده است.

نقل قول:آیا دیگر برای سیستم یکپارچه بروزرسانی ارائه نمی کنید،من قصد خرید دارم.

بروز رسانی های سیستم یکپارچه به سرعت نرم افزار فروشگاهی ارائه نمی شوند. اساسا بحث توسعه سیستم یکپارچه بدلیل پیچیدگیهای سیستم بسیار کندتر از نرم افزار فروشگاهی می باشد و فرآیندهای تستش نیر قطعا زمانبرتر می باشد.

نقل قول:آیا می توانم در کنار نرم افزار فروشگاهی نرم افزار یکپارچه رو داشته باشم،آیا باهم تداخلی ندارند؟

بله. می توانید و هیچ نوع تداخلی با هم ندارند.

نقل قول:آیا در سیستم یکپارچه بسته بندی های متفاوت وجود دارند؟،همچنین موجودی انبار براساس واحدهای فرعی محاسبه و نمایش داده می شوند؟

در سیستم یکپارچه و در قسمت مدیریت کالا بحثی به عنوان تبدیل اندازه ها وجود دارد که کارکرد مشابه بسته بندیهای فرعی را دارد . موجودی انبار بر اساس واحدهای فرعی هنوز ندارد.

نقل قول:در سیستم یکپارچه مانده حساب مشتری در فاکتور چاپ می شودیا نه؟

در حال حاضر خیر.

یک نکته مهم و کلی :
از آنجا که در سیستم یکپارچه بحث حسابداری دوبل بسیار حائز اهمیت بوده است، این بخش تکمیل ترین بخش آن می باشد و بقیه قسمتها هنوز در حال توسعه و تکمیل می باشند.
آدرسهای ارجاع