پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: سوال در مورد سیستم یکپارچه
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام

می خاسم بدونم سیستم یکپارچه تمامی امکانات و آپشن های نرم افزار فروشگاهی رو داراست؟(ماژول پورسانت،راس گیرو....)

بعد اینکه یه امکانی در نظر بگیرید که یه محدوده تاریخی در قسمت تنظیمات تنظیم کنیم و بعد هروقت خواستیم مثلا لیست فاکتورها رو ببینیم،هی نیایم رو محدوده تاریخی رو تنظیم کنیم.
ببخشید جواب من رو ندادید.
با سلام

نقل قول:می خاسم بدونم سیستم یکپارچه تمامی امکانات و آپشن های نرم افزار فروشگاهی رو داراست؟(ماژول پورسانت،راس گیرو....)

تیم طراحی نرم افزار فروشگاهی و سیستم یکپارچه راهکار دو تیم جداگانه هستند و البته هر چند با هم در ارتباطند اما وجود یک قابلیت در یک نرم افزار بدین معنا نست که جتما در نرم افزار دیگر هم این قابلیت ها اضافه شده اند. هر کدام از این تیم ها دغدغه های خودشان را دارند و شکل پیاده سازی این نرم افزارها متفاوت می باشد. در مورد راس گیر هنوز در سیستم یکپارچه وجود ندارد. اما در مورد پورسانت یک قابلیت برای انتخاب واسطه فروش با شکلی متفاوت وجود دارد که این منظور را در سیستم یکپارچه برآورده می کند.

نقل قول:بعد اینکه یه امکانی در نظر بگیرید که یه محدوده تاریخی در قسمت تنظیمات تنظیم کنیم و بعد هروقت خواستیم مثلا لیست فاکتورها رو ببینیم،هی نیایم رو محدوده تاریخی رو تنظیم کنیم.

این امکان در برنامه وجود دارد. در تنظیمات کاربر گزینه "تاریخهای جستجو در گزارشات را بیاد بیاور" را تیک بزنید. تصویر زیر به شما کمک می کند.

[عکس: 0045.png]
این گزینه به من کمکی نکرد من این گزینه رو تیک زدم ولی میرم تو ویرایش فاکتور بازم باید تاریخ رو مشخص کنم
تو گزارشات به کار می یاد ولی تو قسمت های دیگه مثل ویرایش فاکتورها نه
با سلام.

به تیم برنامه نویسی منتقل می کنیم تا در این قسمت نیز این قابلیت را بگنجانند.

با سپاس از اطلاع رسانی شما
آدرسهای ارجاع