پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: مقدار اعشاري در فاكتور
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
من كالاهاي مانند نخود لوبيا كه وزني هستند را در نرم افزار تعريف كردم و واحد را كيلو گرم قرار داذم
حال اگه يك نفر 1/200 كيلو گرم نخود خريد كند در فاكتور ميشود زد و و مقدار مبلغ هم درست محاسبه ميكند اما در فاكتور كه چاپ ميكند مقدار همان 1 كيلو ميزند و مشتري فكر ميكند اين كالا گرانتر حساب سده
سلام، با اجازه ازتیم پشتیبانی

باید در ویرایش قالب گزارشات،روی شی مورد نظر راست کلیک کنید و format رو انتخاب کنید و به تب numberرفته و decimal seperator رو تنظیم کنید.

موفق باشید.
(11-10-2016 11:00 AM)beheshty نوشته: [ -> ]سلام
من كالاهاي مانند نخود لوبيا كه وزني هستند را در نرم افزار تعريف كردم و واحد را كيلو گرم قرار داذم
حال اگه يك نفر 1/200 كيلو گرم نخود خريد كند در فاكتور ميشود زد و و مقدار مبلغ هم درست محاسبه ميكند اما در فاكتور كه چاپ ميكند مقدار همان 1 كيلو ميزند و مشتري فكر ميكند اين كالا گرانتر حساب شده

با سلام

همانطور که دوست عزیزمان iranempire1381 اشاره کرد این مساله به فرمت نمایش اطلاعات در چاپ بر میگردد.
در ابتدا پیشنهاد می کنم ویدئوی آموزشی زیر را که مربوط به طراحی قالب گزارشات است حتما ببینید. در این ویدئو طی یک جلسه 40 دقیقه ای نحوه کار با ابزار گزارش ساز راهکار (فست ریپورت) را آموزش داده اند.

دانلود فیلم آموزش ابزار گزارش ساز راهکار (آموزش نرم افزار فست ریپورت Fast Report)
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355256

وقتی فیلم را دیدید مساله شما نیز که همان نحوه تغییر Format می باشد در آن آموزش داده شده است. بر روی فیلد مقدار در گزارش راست کلیک کنید. و گزینه Format را انتخاب کنید سپس در پنجره ظاهر شده تب General را انتخاب کرده و ok کنید. تصاویر زیر روش اینکار را نشان میدهد.

[عکس: 0043.png]
[عکس: 0044.png]
آدرسهای ارجاع