پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: سوال
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
بعد از اینکه هاست ویندوز خریدیم و اماده اتصال شدیم،چطور با استفاده برنامه troubshote.exe متصل شویم؟
میشه مفصل توضیح بدید؟

باتشکر
پاسخ من رو ندادید.
با سلام

نقل قول:بعد از اینکه هاست ویندوز خریدیم و اماده اتصال شدیم،چطور با استفاده برنامه troubshote.exe متصل شویم؟
میشه مفصل توضیح بدید؟

مفروض من در اینجا اینست که شما هاست را تهیه کرده اید و دیتابیس را روی هاست به اس کیو ال سرور متصل کرده اید. در این حالت روی کامپیوتر کلاینت عملیات متصل کردن به پایگاه داده نیاز نیست چون قبلا این کار روی هاست به شکل دستی انجام شده است.

روی کامپیوتر کلاینت برنامه Troubleshooter.exe را اجرا کنید و فقط تنظیمات رشته اتصال را انجام دهید.
به تصویر زیر دقت کنید :

[عکس: ijac_0000.png]

همانطور که در تصویر می بینید مود شبکه باید انتخاب شود. سپس در قسمت بازیابی بدون اینکه دکمه بازیابی را بزنید مستقیما آدرس IP سرور را وارد کنید. درقسمت کاربر و کلمه عبور نیز باید کاربر و کلمه عبور اس کیو ال سرور را بنویسید.
دقت کنید که کاربر اس کیو الی که وارد می کنید قبلا باید روی سرور دسترسی های لازم را دارا باشد.
سپس دکمه ذخیره تنظیمات را بزنید.
اگر همه چیز را در سمت سرور درست انجام داده باشید با انجام همین مراحلی که گفتم برنامه باید کار کند.
خیلی عالی و مرتب و تمیز!!! ممنونم

در نرم افزار امکان سفارش کالا رو قرار بدید.

بعد اینکه در بروزرسانی بعدی چه امکاناتی اضافه می شود؟

سلام من میخام نرم افزار فروشگاهی رو به سیستم یکپارچه تغییر بدم علاوه بر اینکه اطلاعات حفظ شود آیا می شود؟

باتشکر
با سلام

نقل قول:در نرم افزار امکان سفارش کالا رو قرار بدید.

این مورد را به تیم برنامه نویسی منتقل کردیم.

نقل قول:بعد اینکه در بروزرسانی بعدی چه امکاناتی اضافه می شود؟

ما معمولا موارد بروز رسانی را تا پیش از قطعی شدن اعلام نمی کنیم چون برخی اوقات در مسیر افزودن یک امکان جدید ممکن است به دلایلی آن کار نیمه کاره رها شود یا کلا نهایی نشود. اما در بروز رسانی بعدی اگر مشکلی پیش نیاید و کار نهایی شود قابلیت فروش اقساطی در دست برنامه نویسی می باشد.

نقل قول:سلام من میخام نرم افزار فروشگاهی رو به سیستم یکپارچه تغییر بدم علاوه بر اینکه اطلاعات حفظ شود آیا می شود؟

امکان پذیر نیست. نرم افزار فروشگاهی راهکار و سیستم یکپارچه راهکار دو داستان کاملا جداگانه ای دارند.
اهداف تولید هر کدام، فلسفه وجودی آنها، ساختار آنها و مخاطبان آنها اساسا بسیار متفاوت هستند.
آدرسهای ارجاع