پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: اضافه نمودن طرف حساب هم به عنوان فروشنده و هم خریدار
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
درود خدمت تمامی دوستان راهکاری

چند تا از دوستانی که به عنوان فروشند در نرم افزار تعریف شدن از بنده جنس هم خریداری میکنند و بنده هر دفعه باید در قسمت نوع شخص به مشتری یا به فروشند تغییر نام بدم. در نرم افزار حسابداری دیگری دیدم که میتونستیم تمامی سمت ها یا تعدادی از اونها رو برای یک شخص اصطلاحا تیک بزنیم
آیا همچنین امکانی در برای راهکار هم فراهم خواهد شد؟

اگر میشه امکانی رو در هنگام صادر کردن فاکتور فروش فراهم کنید که بتونیم سطر ها رو جابجا کنیم . بطور نمونه من اقلامی رو انتخاب می کنم و می خوام به دلخواه چینش انجام بدم تا در موقع چاپ مثلا آخرین قلم دستمزد باشه و اولین قلم جنس اصلی فاکتور

ضمن سپاس گزاری فراوان از زحمات شما
برخی از موارد افزوده شده در بروزرسانی های جدید رو نتونستم استفاده کنم . یعنی نمیدونم چه باید کرد. یه راهنمایی بفرمایید.
مانند
امکان ثبت هزینه از بانک

مکان تعیین انواع قیمتهای فروش برای یک کالا به دلخواه کاربر بطور مثال خرده فروشی، عمده فروشی، همکار، بازاریاب و ... . در این زمینه هیچ محدودیتی در معرفی تعداد این انواع ندارید

در فرم ثبت فاکتورها امکانی اضافه شده است که به راحتی و با سرعت می توانید آخرین ده قیمت خرید یا فروش یک کالا را برای مشتری و کالای انتخاب شده مشاهده نمایید

امکان دریافت از طرف حساب با کارتخوان و همینطور پرداخت به طرف حساب با کارتخوان به نرم افزار اضافه شد

اگر امکان دارد امکانی اضافه کنید که کالایی که قبلا به همکار فروخته شده در هنگام صادر کردن فاکتور جدید قیمت قبلی همان کالا برای همکار مورد نظر نشان داده شود تا کار فاکتور زدن آسان تر گردد. این امکان جزء فاکتور های برتری نرم افزار محک در نمایشگاه ابتدای امسال بود.
سپاس گزارم فراوان

با س
با سلام

نقل قول:چند تا از دوستانی که به عنوان فروشند در نرم افزار تعریف شدن از بنده جنس هم خریداری میکنند و بنده هر دفعه باید در قسمت نوع شخص به مشتری یا به فروشند تغییر نام بدم. در نرم افزار حسابداری دیگری دیدم که میتونستیم تمامی سمت ها یا تعدادی از اونها رو برای یک شخص اصطلاحا تیک بزنیم
آیا همچنین امکانی در برای راهکار هم فراهم خواهد شد؟

این امکان هم اکنون در نرم افزار وجود دارد، شما نوع طرف حساب را نامشخص انتخاب کنید در اینصورت هم در لیست فروشندگان و هم در لیست خریداران نمایش داده می شود.

نقل قول:اگر میشه امکانی رو در هنگام صادر کردن فاکتور فروش فراهم کنید که بتونیم سطر ها رو جابجا کنیم . بطور نمونه من اقلامی رو انتخاب می کنم و می خوام به دلخواه چینش انجام بدم تا در موقع چاپ مثلا آخرین قلم دستمزد باشه و اولین قلم جنس اصلی فاکتور

این مورد را در نرم افزار نداریم. پیشنهاد بسیار خوبی است به تیم برنامه نویسی منتقل کردم تا در بروز رسانی های آینده مدنظر قرار دهند. با سپاس از این پیشنهاد خوب.

نقل قول:امکان ثبت هزینه از بانک

آموزش این مورد در لینک زیر داده شده است :
http://forum.rahkarsoft.com/showthread.php?tid=395

نقل قول:امکان تعیین انواع قیمتهای فروش برای یک کالا به دلخواه کاربر بطور مثال خرده فروشی، عمده فروشی، همکار، بازاریاب و ... . در این زمینه هیچ محدودیتی در معرفی تعداد این انواع ندارید

آموزش تعیین انواع قیمتهای فروش برای یک کالا در لینک زیر :
http://forum.rahkarsoft.com/showthread.php?tid=396

نقل قول:در فرم ثبت فاکتورها امکانی اضافه شده است که به راحتی و با سرعت می توانید آخرین ده قیمت خرید یا فروش یک کالا را برای مشتری و کالای انتخاب شده مشاهده نمایید

آموزش امکان مشاهده ده قیمت آخر در فرم ثبت فاکتور در لینک زیر :
http://forum.rahkarsoft.com/showthread.php?tid=397

نقل قول:امکان دریافت از طرف حساب با کارتخوان و همینطور پرداخت به طرف حساب با کارتخوان به نرم افزار اضافه شد

این امکان همه مواردش شبیه همان پرداخت هزینه از بانک است و در همان صفحه نیز قرار دارد با این تفاوت که نوع سند را باید گزینه های زیر انتخاب کنید :
"دریافت از طرف حساب - کارتخوان"
"پرداخت به طرف حساب - کارتخوان"

نقل قول:اگر امکان دارد امکانی اضافه کنید که کالایی که قبلا به همکار فروخته شده در هنگام صادر کردن فاکتور جدید قیمت قبلی همان کالا برای همکار مورد نظر نشان داده شود تا کار فاکتور زدن آسان تر گردد. این امکان جزء فاکتور های برتری نرم افزار محک در نمایشگاه ابتدای امسال بود.

با تشکر از پیشنهاد خوبتان. این مورد را به تیم برنامه نویسی منتقل کردیم.

با سپاس فراوان از شما کاربر گرامی
آدرسهای ارجاع