پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: انتقال کالاها از یک دسته بندی به دسته بندی دیگر
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سوال :
نقل قول:درود خدمت دوستان عزیز راهکار

با عرض خداقوت
آیا این امکان وجود دارد که تعدادی از کالاهای یک دسته را به دسته ی دیگری انتقال دهم. دسته متفرقه ای طراحی نموده بودم که پس از گذشت زمان تعداد اقلام این دسته بسیار زیاد شده و نیاز به اضافه کردن دسته های جدید و انتقال کالاها به دسته جدید دارم.

در ضمن آیا امکان اضافه نمودن مبلغ پرداختی با کارتخوان یا چک در چاپ فاکتور فروش هست. فقط راهنمایی کوچکی بفرمایید سپاسگزاری می کنم و بیشتر از این وقت شما دوستان را نمی گیرم.

سپاس از همراهیتان

پاسخ :

با سلام

در مورد تغییر دسته بندی کالاها در حال حاضر فقط این عملیات بر روی یک کالا در آن واحد امکان پذیر است و در مورد تغییر دسته بندی تعداد زیادی کالا بصورت یکجا، به تیم برنامه نویسی راهکار منتقل کردیم تا این موضوع را ظرف بروز رسانی های آینده مرتفع کنند.
در مورد مبالغ پرداختی با کارت خوان و چکها نیز فعلا در فاکتور چاپ نمی شوند، آنهم در بروز رسانی های بعدی مرتفع می گردد.

یک نکته مهم :
نقل قول:فقط راهنمایی کوچکی بفرمایید سپاسگزاری می کنم و بیشتر از این وقت شما دوستان را نمی گیرم.

به هیچ عنوان اینطور فکر نکنید و ما از بابت اینکه کاربران مشکلاتشان را با ما مطرح کنند و همینطور درخواست ارتقاء داشته باشند بسیار خوشحال می شویم و انگیزه تیم برنامه نویسی افزایش می یابد. همواره ما در خدمت شما و سایر کاربران محترم نرم افزارهای راهکار هستیم.

از اینکه با صبوری خود ما را یاری می رسانید سپاسگزاریم.
(07-09-2016 01:16 PM)تیم پشتیبانی راهکار نوشته: [ -> ]سوال :
نقل قول:درود خدمت دوستان عزیز راهکار

با عرض خداقوت
آیا این امکان وجود دارد که تعدادی از کالاهای یک دسته را به دسته ی دیگری انتقال دهم. دسته متفرقه ای طراحی نموده بودم که پس از گذشت زمان تعداد اقلام این دسته بسیار زیاد شده و نیاز به اضافه کردن دسته های جدید و انتقال کالاها به دسته جدید دارم.

در ضمن آیا امکان اضافه نمودن مبلغ پرداختی با کارتخوان یا چک در چاپ فاکتور فروش هست. فقط راهنمایی کوچکی بفرمایید سپاسگزاری می کنم و بیشتر از این وقت شما دوستان را نمی گیرم.

سپاس از همراهیتان

پاسخ :

با سلام

در مورد تغییر دسته بندی کالاها در حال حاضر فقط این عملیات بر روی یک کالا در آن واحد امکان پذیر است و در مورد تغییر دسته بندی تعداد زیادی کالا بصورت یکجا، به تیم برنامه نویسی راهکار منتقل کردیم تا این موضوع را ظرف بروز رسانی های آینده مرتفع کنند.
در مورد مبالغ پرداختی با کارت خوان و چکها نیز فعلا در فاکتور چاپ نمی شوند، آنهم در بروز رسانی های بعدی مرتفع می گردد.

یک نکته مهم :
نقل قول:فقط راهنمایی کوچکی بفرمایید سپاسگزاری می کنم و بیشتر از این وقت شما دوستان را نمی گیرم.

به هیچ عنوان اینطور فکر نکنید و ما از بابت اینکه کاربران مشکلاتشان را با ما مطرح کنند و همینطور درخواست ارتقاء داشته باشند بسیار خوشحال می شویم و انگیزه تیم برنامه نویسی افزایش می یابد. همواره ما در خدمت شما و سایر کاربران محترم نرم افزارهای راهکار هستیم.

ضمن سپاس از تلاش پاک شما

1- اگر لطف کنید در بروز رسانی آتی بخش ورود کالاها جهت بارکد رو هوشمند کنید مانند وارد کردن کالا در فاکتور فروش و همچنین میانبر ویرایش فاکتور رو هم در قسمت دسترسی سریع قرار بدید سپاسگزاری میکنم.
2- سوال بنده اینه که در قسمت مانده بدهکاری یک فاکتور به عنوان مثال 20000 تومان هست . از کجا باید متوجه بشم این مبلغ مربوط به کدام فاکتور ها هست؟
بنده در بخش طرف حساب یک شخص با نام فروش متفرقه روزانه تعریف کردم و این مورد رو نتونستم حل کنم. باز هم بینهایت سپاسگزارم.
با سلام

نقل قول:اگر لطف کنید در بروز رسانی آتی بخش ورود کالاها جهت بارکد رو هوشمند کنید مانند وارد کردن کالا در فاکتور فروش ...

قابلیت پیشنهاد بارکد کالا از نسخه 2.4.2.0 و بعد از آن در سیستم وجود دارد. این نسخه هم اکنون از سایت قابل دانلود است.
برای مشاهده سایر قابلیتهایی که در نسخه های بروز رسانی اضافه شده اند لینک زیر را بازدید فرمایید :

http://new.rahkarsoft.com/index.php/post184

سایر موارد را به تیم برنامه نویسی منتقل کردیم تا در بروز رسانی های آینده به سیستم اضافه شوند.

یک نکته مهم : تیم برنامه نویسی راهکار سافت بطور روزانه درخواستهای زیادی را از طریق تالارهای گفتمان، ایمیل و تلگرام دریافت می کند و انبوهی از درخواستها در آرشیو موجود هستند و قطعا رسیدگی به تمامی این موارد زمان می برد.

(07-09-2016 10:50 PM)تیم پشتیبانی راهکار نوشته: [ -> ]با سلام

نقل قول:اگر لطف کنید در بروز رسانی آتی بخش ورود کالاها جهت بارکد رو هوشمند کنید مانند وارد کردن کالا در فاکتور فروش ...

قابلیت پیشنهاد بارکد کالا از نسخه 2.4.2.0 و بعد از آن در سیستم وجود دارد. این نسخه هم اکنون از سایت قابل دانلود است.
برای مشاهده سایر قابلیتهایی که در نسخه های بروز رسانی اضافه شده اند لینک زیر را بازدید فرمایید :

http://new.rahkarsoft.com/index.php/post184

سایر موارد را به تیم برنامه نویسی منتقل کردیم تا در بروز رسانی های آینده به سیستم اضافه شوند.

یک نکته مهم : تیم برنامه نویسی راهکار سافت بطور روزانه درخواستهای زیادی را از طریق تالارهای گفتمان، ایمیل و تلگرام دریافت می کند و انبوهی از درخواستها در آرشیو موجود هستند و قطعا رسیدگی به تمامی این موارد زمان می برد.

درود . من فک کنم به اشتباه منظورم رو رسوندم. البته سرتون شلوغه و متوجه ام و بسیار سپاسگزارم از اینکه بنده و امثال بنده رو راهنمایی و پاسخ میدید.
منظورم این بود که زمانی که کالای جدید قصد وارد کردم دارم با زدن دو رقم اول بارکد یا اسم کالا به نحوی بصورت کشویی نشان بده که کالا مثلا با کد 020 دسته دوربین دام هست و یا 0300 دوربین بالت و ... هم یجوری آخرین بارکدی که در اون دسته بندی کالا مثلا آخرین کدی که برای دوربین های بالت داده شده و همچنین نام دسته هم مشخص بشه.
یا اگر راه کاری دارید که از اسم نرم افزارتون پیداست
بادکد اتوماتیک به نحوی باشه که بتونم برای هر دسته یه عدد خاص اولش تعریف و بعد مابقی رو خود سیستم وارد کنه . مانند 030 کدی که برای دوربین دام شروع میشه و 030001 دوربین دام مدل .... هست .
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم.
ضمن اینکه از زحمات روز افزون شما قدردانی می کنم.

یه موردی هم که دوستان قبلا ذکر کردن اینکه وقتی دارم فاکتور واسه شخصی میزنم اگر از اقلام اون فاکتور قبلا هم به اون شخص فروخته باشم به نحوی به من نشون داده بشه . که دیگه مشتری همکار من نگه قبلا کمتر زدی یا بیشتر زدی.

خیلی خیلی سپاسگزارم.
با سلام.

تمامی موارد به تیم برنامه نویسی راهکار منتقل شد. و قطعا نظرات کاربران تک به تک بررسی می گردند.

آدرسهای ارجاع