پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: چگونگی درج خدمات در فاکتور فروش
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات
در خصوص نحوه درج خدمات در فاکتور فروش اگه راهنمایی بفرمایید بسیار ممنون میشم.
چون وقتی خدمتی رو که قبلا تعریف کردم میخوام در فاکتور فروش درج کنم، خطای "موجودی کافی نمی باشد" رو میده. یعنی چی موجودی کافی نمی باشد!؟
بنده تنهاراه حلی که به ذهنم رسید این بود که فاکتور خرید! ثبت کنم تا موجودی زیاد بشه که حتما راه حل معقولی نیست! به عنوان مثال هزینه بسته بندی سفارش محصول به صورت هدیه
ممنون از پشتیبانی خوب شما
با سلام

برای ثبت خدمات در فاکتور فروش آن خدمت را بعنوان یک خدمات معرفی کنید و نه کالا.
موقع ثبت فاکتور فروش جلوی بارکد کالا یک گزینه وجود دارد که پیش فرض داخل آن کالا انتخاب شده است می توانید آن گزینه را به خدمات تغییر بدهید تا خدمات را در فاکتور ثبت نمایید.

فاکتورهای فروش نرم افزار فروشگاهی راهکار طوری طراحی شده اند که می توانید همزمان کالاها و خدمات را با هم ثبت کنید.
از شما توقع نداشتم همچین جوابی بدید Big GrinBig Grin (مزاح بود!)
بله بنده هم همین موارد رو رعایت کرده بودم؛ هم به عنوان خدمات تعریف کردم و هم در فاکتور فروش خدمات رو انتخاب کردم. ولی باز هم به همین مشکل برخوردم، واسه همون سوال کردم...
با سلام مجدد.

موضوع را مجدد بررسی کردم. حق با شماست. در مورد خدمات به موجودی گیر می دهد که یک باگ در نرم افزار می باشد. این باگ را به تیم برنامه نویسی منتقل کردم تا در نسخه های بروز رسانی آینده برطرف گردد.

نقل قول:از شما توقع نداشتم همچین جوابی بدید Big GrinBig Grin (مزاح بود!)
بله بنده هم همین موارد رو رعایت کرده بودم؛

در مورد این فرمایش شما ذکر یک نکته ضروری است که ما واقعا نمی دانیم کاربرها موارد فوق یا موارد مشابه در سایر جاهای نرم افزارها را رعایت کرده اند یا نه و مطابق قاعده آموزشی مجبوریم اصول اولیه را دوباره یادآوری کنیم تا مطمئن شویم همه چیز مطابق اصول پیش رفته باشد.
به هیچ عنوان قصدمان جسارت به شعور کاربران نمی باشد و صرفا برای یادآوری اطلاع رسانی می کنیم.

با تشکر
آدرسهای ارجاع