پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: عدم امکان ویرایش قالب گزارشات در نسخه جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام
خداقوت
ببخشید من از وقتی که نسخه جدید نرم افزار فروشگاهی رو نصب کردم، وقتی میخوام قالب گزارش رو ویرایش کنم خطا میده:
unhandled exception has occurred in your application. if you click countinue, the application will ignore this error and attempt to countinue. if yoe ckick quit, the application will close immediately
وقتی گزینه countinue رو میزنم هیج اتفاقی نمیوفته و گزینه cllose هم که برنامه رو میبنده.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.
این یک باگ در نرم افزار FastReport می باشد که ما از آن برای ابزار گزارش گیری استفاده نموده ایم.
در کامپیوتر خود فایل FastReport.config را جستجو کنید و آنرا پاک کنید.

در ویندوز سون معمولا این فایل در مسیر زیر قرار دارد.

C:\Users\user_name\AppData\Local\FastReport\FastReport.config

برای اطلاعات بیشتر در مورد این خطا لینک مربوط به اعلام این باگ به شرکت تولید کننده این نرم افزار را قرار می دهیم که هموطن عزیزمان آقای سعید مرادی این مساله را به شرکت فست ریپورت اطلاع داده اند.

https://www.fast-report.com/en/forum/lof...t5496.html

لطفآ نتیجه را به ما اطلاع بدهید.
با سلام
ممنون از راهنمایی تون
من اون فایلی که گفته بودین رو پاک کردم و درست شد.
با تشکر
آقا این فایلو منم پاک کردم ولی دم به دم و زرت و زرت میاد دوباره این فایله راهی نداره؟
سلام

نقل قول:آقا این فایلو منم پاک کردم ولی دم به دم و زرت و زرت میاد دوباره این فایله راهی نداره؟

این مشکل از ما نیست و در واقع باگ نرم افزار شرکت فست ریپورت می باشد. البته شرکت مذکور یکی از بهترین ها در این زمینه می باشد و چنین مشکلی از آنها خطای نابخشودنی می باشد.

نکات زیر را مد نظر داشته باشید :

1. این مشکل در 90 درصد کامپیوتر ها وجود ندارد و در کمتر از 10 درصد موارد با این مشکل مواجه می شوند.
2. یک نکته مهم دیگر اینست که هر بار که قالب را ویرایش کنید این مشکل ظاهر می شود و در حالت عادی این مشکل گزارش نشده است. اگر غیر از اینست ما را مطلع سازید.
3. همکاران ما از این مساله مطلعند و به شرکت فست ریپورت نیز اطلاع رسانی کرده اند، هر چند این شرکت هیچ جواب قانع کننده ای نداده است و در واقع خودشان هم نمی دانند قضیه چیست.
4. تیم برنامه نویسی قصد ارتقاء نسخه فست ریپورت را برای حل این مشکل دارد که بعد از بررسی های لازم این کار انجام خواهد شد.

پیشنهاد من به شما :
لطفا از طریق تلگرام و شماره 09106790876 با همکاران ما ارتباط برقرار سازید و اجازه بدهید تا کامپیوتر شما را بررسی کنند. ممکن است با بررسی دلیل این مشکل کشف شود تا خیال همه راحت شود و یک راه حل اساسی برای آن ارائه کنیم.

همینطور یکبار که این مشکل برایتان پیش آمد قبل از پاک کردن فایل مربوطه آنرا از طریق تلگرام برای همکاران ما بفرستید تا محتویاتش را بررسی کنند.

با تشکر.
آدرسهای ارجاع