پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: ارتباط با دیتا بیس
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3
سلام
چجوری میتونم نسخه فروشگاهی رو به نت وصل کنم روی هاست ویندوز؟
میخوام اطلاعات رو با کاربرانم از طریق نت به اشتراک بزارم
میشه راهنمایی کنید
ممنون
با سلام.

ابتدا هاستی از نوع ویندوز که روی آن نرم افزار مایکروسافت اس کیو ال سرور 2008 یا نسخه های بالاتر نصب شده است تهیه کنید.
سپس دیتابیس خود را در اس کیو ال سرور هاست attach کنید.
با فروشنده هاست تماس بگیرید و اطلاعات سرور، کاربر اس کیو ال و کلمه عبور آن را دریافت کنید.
از طریق نرم افزار troubleshooter.exe که در مسیر نصب موجود است گزینه تنظیم رشته اتصال را انتخاب کنید و نوع شبکه را گزینش کنید.
نام سرور، کاربر اس کیو ال و کلمه عبور آن را وارد کنید. و تنظیمات را ذخیره کنید. در این حالت دیگر استفاده از گزینه متصل کردن پایگاه داده ضرورتی ندارد.

به همین سادگی.
ممنون از راهنمایی تون
خوب لطف می کنید راهنمایی کنید که اگه بخوام یه هاست ویندوز بخرم
حداقل چیزی نیاز دارم چه قدر فضا ممکنه باشه؟
وچون قطعا سرعت بالا نیاز داره
پیشنهادتون چه شرکتی هست که سرورهاش سرعتش خوب باشه برای این سیستم؟
من روی آبتین وب هاست دارم
اگه پیشنهاد بهتری دارین ممنون میشم
سلام.

معمولا برای اینگونه کارها بهترین گزینه خرید سرور اختصاصی می باشد، چون هاست های اشتراکی روی هر سرور حداقل 200 الی 300 سایت مستقر می کنند و قطعا کار با نرم افزار در این حالت بسیار کند خواهد شد. البته سرور اختصاصی بسته به مشخصات آن خیلی گرانتر از هاست های اشتراکی تمام می شود.

همان گزینه ای که فرمودید هاست دارید را امتحان کنید اگر از سرعتش راضی بودید که همان را انتخاب کنید. ما پیشنهاد خاصی نداریم اما پارس آنلاین هم گزینه خوبی است و برند معتبری می باشد.
آقا من این طرح اولی

Plan Win A - 50MB
فضای هاست = 50 مگابایت
ترافیک ماهانه = 4 گیگابایت
DataBase MsSql = یک عدد
DataBase MySql = نامحدود
Email Address = نامحدود
Addon Domain = نامحدود
Subdomain = نامحدود
Park Domain = نامحدود
سیستم عامل = WS 2008 R2

رو توی این لینک خریدم

https://my.abtinweb.com/cart.php?gid=18

ولی پشتیبان میگه

کاربر محترم، احتراما به استحضار می رسانیم که بر روی هاست امکان نصب نرم افزار وجود ندارد و باید از سرور مجازی با قابلیت ریموت استفاده کنید

اگه میشه مرحله به مرحله کامل توضیح بدین ممنون میشم
چجوری میتونم دیتا بیس رو attach کنم؟ازکجا؟
داخل فایل منیجر هاست چه اطلاعاتی رو قرار بدم؟
دیتا بیس رو از داخل sql server 2008 بسازم ؟وبعد از کجا ایل دیتا بیس رو بیارم وattachکنم؟

اگه میشه با جزئیات توضیح بدین ممنون میشم
وهمچنین پشتیبان میگه

برای این مورد مشخصات هاست رو به پشتیبانی نرم افزارتون ارائه بدید بررسی کنند . باید این مورد بر اساس نوع نرم افزار تهیه شده از سمت آن ها بررسی شود
نقل قول:کاربر محترم، احتراما به استحضار می رسانیم که بر روی هاست امکان نصب نرم افزار وجود ندارد و باید از سرور مجازی با قابلیت ریموت استفاده کنید

این موضوع بستگی به سلیقه هاست ها دارد و ممکن است بر روی هاست های اشتراکی خدمات محدودتری به شما ارائه بدهند. همانطور که شرکت مربوطه گفته است شما باید سرور مجازی خریداری کنید. البته بهتر است قبل از خرید جزئیات لازم را با آنها طی کنید.
خوب من الان هاست ویندوز خریدم به درد نمیخوره؟
چون شما گفتین هاست ویندوز نیاز داره منم خریدم
دوست گرامی راهنمایی هایی که به شما انجام شده است کاملا صحیح و درست است، حال اینکه شرکتهای ارائه دهنده هاست چه محدودیتهایی اعمال می کنند و هر کدام چه قوانین خاصی برای خودشان می گذارند بر عهده خودشان است.
صفحات: 1 2 3
آدرسهای ارجاع