پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: امکان حذف اسناد قطعی شده
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام. وقت بخیر

کاربرانی که امکان ویرایش اسناد قطعی شده را ندارند باز میتوانند اسناد قطعی شده را حذف کنند (یعنی حذف بعنوان نوعی ویرایش از دید امنیت در نظر گرفته نشده).

مرسی

(من این مورد رو در مورد فاکتور خرید مشاهده کردم)
یک نقطه دیگه!
فرض بفرمایید یکی از فاکتورها، نسیه بوده و مبلغ آن دو ماه بعد پرداخت خواهد شد. چرا نباید فاکتورهای دیگر تا ۲ ماه قطعی نشده باقی بمانند تا بتوان تسویه آن فاکتور را بعدا انجام داد. به عقیده من ویرایش فاکتور یعنی اینکه بتوانیم مبلغ، مقدار، مالیات، تخفیف و ... یک فاکتور را تغییر دهیم غیر از تسویه مبلغ فاکتور است. یعنی باید بتوان اسناد را قطعی کرد ولی مبلغ فاکتورها را بعدا تسویه نمود.
احتمالا خواهید گفت که در موقع تسویه می‌توان یک سند مالی بنام شخص بدهکار (دریافت از طرف حساب) ثبت و مبلغ را وارد کرد تا از حساب بدهکاری شخص کسر شود ولی شاید یهتر آن باشد که تسویه مبلغ فاکتور، غیر از طریق امور مالی انجام شود. (به نظر می‌رسد استفاده از امور مالی صرفاً برای مقاصد غیر از ثبت مبالغ مربوط به خرید و فروش، مناسب‌تر باشد.)
با سلام.

در مورد
نقل قول:کاربرانی که امکان ویرایش اسناد قطعی شده را ندارند باز میتوانند اسناد قطعی شده را حذف کنند (یعنی حذف بعنوان نوعی ویرایش از دید امنیت در نظر گرفته نشده).

حق با شماست. این یک باگ در نرم افزار است که باید برطرف کنیم.

در مورد

نقل قول:فرض بفرمایید یکی از فاکتورها، نسیه بوده و مبلغ آن دو ماه بعد پرداخت خواهد شد. چرا نباید فاکتورهای دیگر تا ۲ ماه قطعی نشده باقی بمانند تا بتوان تسویه آن فاکتور را بعدا انجام داد. به عقیده من ویرایش فاکتور یعنی اینکه بتوانیم مبلغ، مقدار، مالیات، تخفیف و ... یک فاکتور را تغییر دهیم غیر از تسویه مبلغ فاکتور است. یعنی باید بتوان اسناد را قطعی کرد ولی مبلغ فاکتورها را بعدا تسویه نمود.
احتمالا خواهید گفت که در موقع تسویه می‌توان یک سند مالی بنام شخص بدهکار (دریافت از طرف حساب) ثبت و مبلغ را وارد کرد تا از حساب بدهکاری شخص کسر شود ولی شاید یهتر آن باشد که تسویه مبلغ فاکتور، غیر از طریق امور مالی انجام شود. (به نظر می‌رسد استفاده از امور مالی صرفاً برای مقاصد غیر از ثبت مبالغ مربوط به خرید و فروش، مناسب‌تر باشد.)

باز هم حق باشماست. می توان برای تسویه قاکتورهای قطعی شده یک مجوز جداگانه در نظر گرفت تا بتوانید مجوز آن را به کاربران مد نظرتان اعطا کنید. در صورت وجود این مجوز مشکل حل می شود. در نسخه های بروز رسانی حتما این موارد را مد نظر قرار خواهیم داد.

با تشکر.
آدرسهای ارجاع