پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: نوع طرف تضمین
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
بعد از تعریف "نوع طرف تضمین"، نه میتوان "گروه تضمین" مربوطه را تغییر داد و نه "نوع طرف تضمین" ایجاد شده را حذف کرد. البته از این "نوع طرف تضمین" استفاده ای هم نشده یعنی رفرنس نشده و هیچ پیغامی هم نمایش نمیابد.
سلام.

این مورد را تست کردیم. درباره عدم امکان تغییر گروه تضمبن حق یا شماست و در نسخه های بعدی این باگ را برطرف خواهیم کرد.

اما در مورد حذف تست کردیم و موردی نداشت و بدرستی هم حذف شد.

به احتمال زیاد در اسناد خزانه داری رفرنسی به آن وجود دارد. شما برای تست یک "نوع طرف تضمین" جدید ایجاد کنید و سپس حذف کنید. اگر حذف نشد از طریق تلگرام برای ریموت هماهنگی های لازم را انجام دهید تا همکاران ما از نزدیک مشکل را بررسی کنند.

با تشکر.
ممنون بله من هم در نهایت توانستم حذف کنم ولی احتمالا اشکالی هست که در بار اول و دوم نشد ولی پس از قدری تلاش مانند بستن و باز کردن همان صفحه (راستش خودم هم دقیقا متوجه نشدم که چکار کردم که حذف شد) بالاخره حذف شد. ولی رفرنسی به آن وجود نداشت، تقریبا مطمئنم. در هرحال ممنون که توجه میکنید.
سلام

اگر هیچ رفرنسی به رکورد مربوطه نباشد، ممکن است یک باگ در نرم افزار باشد که در حالت خاصی باعث بروز این مساله می شود. به تیم برنامه نویسی منتقل کردم تا کد این قسمت از نرم افزار را با دقت مرور کنند و اگر اشکالی بود در نسخه های بعدی برطرف سازند.

با تشکر
آدرسهای ارجاع