پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: سود بر اساس نرخ آخرین فاکتور حساب نمیشود
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
فرض میکنیم کلایی تعریف کردیم با نام چای احمد فی خرید رو زدیم 16 هزار و فی فروش 20 هزار این یعنی اینکه روی هر بسته 4هزار تومان سود داریم
حالا یکماه گذشته فاکتور خرید جدید صادر کردیم همان چای احمد اما اینبار فی خرید ما 18 هزار تومان هستش و فی فروش همان 20 هزار تومان وگران نکردیم
یعنی روی هر بسته ایندفعه 2 هزار تومان سود میکنیم
حالا اگر یک فاکتور فروش صادر کنیم سیستم حاشیه سود رو بر اساس همان فی خرید که در تعریف کالا حساب کردیم محاسبه میکنه
یعنی اگر یک چای احمد بفروشیم با قیمت 20 هزار تومان باید سود 2 هزار تومان نشان بدهد نه 4 هزار تومان
این موضوع خیلی مهمه چون الان هیچکدام از جنس ها ثبات قیمتی ندارند و قیمت خرید باید طبق آخرین فاکتور خرید تغییر کند
چطور مشکل رو بر طرف کنم؟؟
سلام.
وارد منوی "تعاریف-تنظیمات-تنظیمات عمومی" شوید.
تیک مربوط به "تغییر اتوماتیک بهای خرید کالاها با ثبت فاکتور خرید" را بزنید.
سپس یکبار از برنامه خارج شده و مجددا وارد برنامه شوید.

مساله حل است.
با سلام
من تیک این گزینه که فرمودید رو زدم اما هیچ تغییری پیش نیومده قیمت کالایی رو و تعریف 21 هزار تومان گفتم و جدیدا همون رو 19500 خریدم حالا که فاکتور فروش صادر میکنم باز سود رو از 21 هزار تومان حساب میکنه همینطور ارزش ریالی کالا در انبار باز 21 هزار تومانه
سلام.

کار این تیک اینه که هر بار که فاکتور خرید ثبت می کنید قیمت خرید رو تو اطلاعات کالا بصورت اتوماتیک تغییر میده.

به نظر میرسه مورد شما یه کم خاصه و باید از نزدیک دقیق تر بررسی بشه. اگر همه موارد رو دقیق بررسی کردین و مطمئنید که اشکال تو برنامه هست با هماهنگی قبلی از طریق تلگرام ریموت به همکاران ما بدهید تا شرایط را از نزدیک بررسی کنند و به ما منتقل کنند تا اگر در این زمینه اشکالی در برنامه باشد برطرف نماییم.

با تشکر.
آدرسهای ارجاع