پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: حذف آرتیکلها و ایجاد تغییر در اسناد پس از ثبت سند اختتامیه
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام حضور عزیزانی که زحمت تهیه این نرم افزار را کشیده اند.
بنده شخصا سوالات زیادی را مطرح کرده ام و با توجه به هزینه بسیار ناچیزی که از بابت تهیه نسخه آخر برنامه، پرداخته ام، احساس شرمندگی میکنم که انتظار دارم به اینهمه سوال پاسخ داده شود.
در ضمن چون خود من برنامه نویس هستم به خوبی واقفم که ممکن است سالها بر روی یک نرم افزار زحمت کشیده شود و در آن خطایی به وجود آید (که البته وجود آن در تمام نرم افزارها طبیعی است مگر آنکه در طول زمان، اشکالات پیدا شده و رفع گردند) که احتمالا قابل رفع در عرض چند ساعت یا چند دقیقه، توسط خود برنامه نویس باشد. ولی همین اشکال چند دقیقه ای ممکن است کلیت نرم افزار را در دید کاربر نهایی زیر سوال ببرد. آنچه اهمیت دارد تحلیل درست و طراحی خوب و اصولی برنامه است وگرنه باگها (که وجودشان طبیعی است) پس از یافته شدن بالاخره رفع خواهند شد.
و اما اشکالی که من داشتم این است که پس از ثبت سند اختتامیه، در مورد حدف اسناد حسابداری سخت گیری می‌شود در حالیکه من توانستم آرتیکلهای خود سند اختامیه و نیز سند فروش را حذف کنم. همچنین توانستم یکی از فاکتورها و رسید دریافت آنرا حذف نمایم.

با تشکر
سلام.

مساله حذف اسناد بعد از صدور سند اختتامیه مربوط به قطعی شدن اسناد می باشد.
شما برای اینکه بتوانید اسناد را حذف نمایید باید آنها را از حالت قطعی خارج کنید.

البته سیستم در هر جایی که (البته به دلایل منطقی و تحلیلی) سخت گیری می کند با پیغامهای مناسب شما را راهنمایی می کند.
اساسا در حسابداری بعد از قطعی کردن اسناد امکان ویرایش اسناد نباید وجود داشته باشد.

حال اینکه چرا موفق شدید خود سند اختتامیه را حذف کنید بدلیل این می باشد که خود سند اختتامیه را نیز باید قطعی نمایید.

با تشکر.
آدرسهای ارجاع