پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: مشکل در ثبت یک کالای مشابه در دو انبار
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام

من یک کالا را مثلا با انم ( الف) در برنامه ثبت کردم و انبار ۱ را انتخاب کردم .

حالا همون کالا را می خوام در حالی که در انبار ۱ موجود هست ، در انبار ۲ هم ثبت کنم ، ولی ارور میده که نام تکراری است .

بفرمایید که چطور میشه یک کالای مشخص را از طریق فرم افزودن کالا در دوتا انبار ثبت کرد ؟
نقل قول:سلام

من یک کالا را مثلا با انم ( الف) در برنامه ثبت کردم و انبار ۱ را انتخاب کردم .

حالا همون کالا را می خوام در حالی که در انبار ۱ موجود هست ، در انبار ۲ هم ثبت کنم ، ولی ارور میده که نام تکراری است .

بفرمایید که چطور میشه یک کالای مشخص را از طریق فرم افزودن کالا در دوتا انبار ثبت کرد ؟

با سلام

اولین نکته مهم اینکه شما نمی توانید کالایی با نام تکراری تعریف کنید و منطقی هم نیست که بتوانید.
در مورد نسبت دادن کالا به انبارها هیچ نیازی به انتخاب انبار در هنگام معرفی کالا نمی باشد. هر سند مرتبط با انبار مانند فاکتور خرید یا فروش و ... دارای انبار می باشد و ملاک افزودن یا کاهش آن کالا به انبار مربوطه همین فیلد انبار موجود در آن سند است.

نکته: آن انباری که در اطلاعات کالا وجود دارد صرفاً کاربردش اینست که اگر به کالایی موجودی اولیه بدهید مشخص شود که آن موجودی اولیه مربوط به کدام انبار است.
نکتۀ دیگر: برای درج موجودی اولیه کالاها از فرم افزودن سند انبارگردانی که آموزشش در لینک زیر موجود می باشد نیز می توانید استفاده کنید:
http://khoshamoz.ir/index.php/post993

با سپاس
سلام

ممنون از پاسختون
آدرسهای ارجاع