پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: فراموش کردن پسورد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام و خسته نباشید

من پسورد نرم افزار فروشگاهی راهکار سافت را عوض کردم و الان متاسفانه اونو فراموش کردم. HuhConfused

اطلاعات ، فاکتور ها ، و حجم اطلاعات زیاد است و نمیتونم دوباره همه اطلاعات را وارد کنم.

ممنون میشم کمک کنیدRolleyes
با سلام.

برای ریسیت کردن کلمه عبور خود کارهای زیر را انجام بدهید.

1. دانلود نرم افزار DirectSQL از لینک زیر و مطالعه توضیحات مربوط به آن:

http://forum.rahkarsoft.com/showthread.php?tid=124

2. بعد از دانلود این نرم افزار و کپی آن در مسیر نصب برنامه دستورات زیر را در آن کپی نمایید و دکمه اجرای دستور را کلیک کنید.

کد:
UPDATE UserInfo
  SET UserLoginPassword = N'123'
  WHERE (RowID = 1)

بعد از اجرای دستور فوق کلمه عبور کاربر ادمین به 123 ریسیت خواهد شد.

با تشکر.
با تشکر بابت پاسخگویی

کارهایی که گفتید را انجام دادم ولی بعد از اجرای دستور در بخش message مینویسه
Count Afected Rows : 1
و بعد از اجرای نرم افزار حسابداری رمز به 123 تغییر نکرده و همچنان مشکل وجود داره

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
با سلام.
احتمالآ نام کاربر را نیز تغییر داده اید.

این روش را امتحان کنید.

در نرم افزار DirectSql در کنار دکمه اجرای دستور یک گزینه انتخابی وجود دارد که بصورت پیش فرض بر روی Execute قرار دارد ، آنرا تغییر دهید و گزینه Select را انتخاب کنید.
حالا دستور زیر را کپی کرده و دکمه اجرای دستور را کلیک نمایید.

کد:
select UserLoginName, UserLoginPassword from userinfo

با اجرای این دستور نام کاربر و کلمه عبور به شما نمایش داده می شود.

اگر این پاسخ مشکل شما را حل نکرد مساله را پیگیری نمایید.

با تشکر.
با تشکر فراوان

رمز نمایش داده شده admin و پسورد 123 است.ولی باز هم وارد نمیشود. ییام خطای خاصی نمیده ، فقط میگه نام کاربری و یا پسورد شما اشتباه است.

البته باید بگم من ویندوز جدید ریختم، sql رو دوباره نصب کرده و بعد از نصب نرم افزار و لینک ان به کمک فایل troubleshooting اخرین بک اپی که گرفته بودمو با نرم افزار حسابداری restore کردم. خاستم کارهای انجام شده رو گفته باشم. نمیدونم ایا اسم یوزر ویندوز چون عوض شده این مشکل پیش اومده یا ربطی نداره؟

پیام خطایی ک روی ویندوز 7 یک کامپیوتر دیگه میده را اتچ کردم
در مسیر نصب برنامه دو فایل با نامهای CnString.txt و CnStringMasterDB.txt وجود دارند.

لطفآ محتویات این فایلهای را در همینجا برایمان کپی کنید.

همینطور نام کامپیوتر خود را نیز کپی کنید.

با تشکر.
سه فایل اتچ شد.با تشکر

اسم یوزر ویندوز :
ehamrahan

computer name :
sarin-arman-PC

من فکر میکنم کدی ک شما دادید یوزر و پسورد sql را نشان میدهد و نه یوزر و پسورد بانک اطلاعاتی ک من ریستور کردم. یعنی این دستورات فایل بک اپ دیتابیس ک ریستور کردمو نشون نمیده
یک نکته در فایلهای ارسالی وجود دارد.
شما از نرم افزار فروشگاهی استفاده می کنید و اما رشته اتصال به پایگاه داده مربوط به سیستم یکپارچه راهکار می باشد.

رشته اتصال شما در فایل CnString.txt به این شکل می باشد :
کد:
Data Source=SARIN-ARMAN-PC\SQLEXPRESS;Initial Catalog=ERPDB;Integrated Security=True;
نام پایگاه داده در اینجا ERPDB ذکر شده است در حالی که باید نام آن RahkarPOSDB باشد.

دلیل این اشکال به احتمال زیاد اینست که شما از نرم افزار Troubleshooter مخصوص نسخه شرکتی (سیستم یکپارچه راهکار) استفاده کرده اید.

برای حل اشکال کارهای زیر را انجام بدهید.

متن زیر را در فایل CnString.txt بدین شکل اصلاح نمایید.

کد:
Data Source=SARIN-ARMAN-PC\SQLEXPRESS;Initial Catalog=RahkarPOSDB;Integrated Security=True;

اگر سیستم عامل اچازه ویرایش فایل CnString.txt را نداد ، آن فایل را به مسیر دیگری بغیر از درایو C کپی کنید و بعد از تغییر به محل اصلی کپی نمایید و جایگزین فایل اصلی نمایید.

با تشکر.
با تشکر ازینکه کمک کردید.
مرسی درست شد :-))
آدرسهای ارجاع