پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: عدم وجود وارتباط با دستگاه حضور و غیاب
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ضمن عرض سلام
برای درج اطلاعات کسر کار یا پاداش یا ورود و خروج پرسنل که رابطه مستقیم در فیش حقوقی ومالی دارد چه راهکاری اندیشیده شده است.
چیزی که من دیدم هیچ گزینه ای برای ارتباط با دستگاه حضور و غیاب وجود ندارد در صورتی که این موضوع بسیار مهم است چون رابطه مستقیم با حقوق و مالی دارد
نقل قول:عدم وجود وارتباط با دستگاه حضور و غیاب
ضمن عرض سلام
برای درج اطلاعات کسر کار یا پاداش یا ورود و خروج پرسنل که رابطه مستقیم در فیش حقوقی ومالی دارد چه راهکاری اندیشیده شده است.
چیزی که من دیدم هیچ گزینه ای برای ارتباط با دستگاه حضور و غیاب وجود ندارد در صورتی که این موضوع بسیار مهم است چون رابطه مستقیم با حقوق و مالی دارد

با سلام

موضوعی که می فرمایید در ارتباط با سیستم ضبط اوقات (تایم شیت) می باشد که هنوز چنین ماژولی در نرم افزار نداریم. در واقع ارتباط بین دستگاه های حضور و غیاب با این سیستم است و نه مستقیماً با ماژول حقوق و دستمزد. انشالله در آینده جزء برنامه های ما می باشد. در حال حاضر شما نتایج مچموع اوقات کاری را می توانید در سیستم حقوق و دستمزد ثبت نمایید و فیش های حقوق را صادر کنید.

در مورد دستگاه های حضور و غیاب چند نکته دیگر نیز وجود دارد:

حتی با وجود اضافه شدن ماژول تایم شیت، باز هم دلیل نمی شود که نرم افزار بتواند با همه دستگاههای حضور و غیاب ارتباط برقرار کند. هر دستگاه معمولاً پروتکل ارتباطی خاص خودش را دارد و بسته به برند آن پروتکل ها متفاوت می باشد.

پاسخ نهایی: پیشنهاد شما را در لیستمان درج کردیم.

با سپاس
ضمن عرض سلام وتشکر بابت پاسخ
خب الان در قسمت حقوق و دستمزد ها تاخیر پرسنل یا جریمه یا پاداش ها یا مخصوصا اظافه کاری ها گونه محاسبه می شود؟
وقتی پرسنل بنده اظافه کار میمانند من چگونه باید کنترل کنم که چقدر حقوق اضافه شده ؟
چون این اطلاعات فقط در دستگاه حضور وغیاب می باشد.
البته ما از سال 79 تا کنون دستگاه های زیادی را خریداری کرده و استفاده کرده این . دستگاه ها جوری طراحی شدند که با اکثر نرم افزارهای حقوق ودستمزد سازگاری دارند.
به شکلی هستند که به صورت خودکار ورود و خروج پرسنل در سیستم اداری و مالی مینشیند فقط شرط اصلی این هست که حتما نرم افزار حقوق و دستمزد امکان اتصال را از طریق پورت شبکه داشته باشند.
اگر الان دقت بفرمایید بدون استثنا تمام نرم افزار های حقوق ودستمزد امکان ارتباط با دستگاه های حضور و غیاب را دارند. حیف است نرم افزار خوبی مثل شما از این قابلیت مثتثنی باشد.
پیشنهاد: اگر راهکار بتواند حتی از ماژول های آماذه استفاده کند یا برنامه ای اظافه کند که بتوان به استناد حضور و غیاب حقوق کنترل شود بسیار عالی می باشد در غیر این صورت من برای تک تک پرسنل باید بشینم انتهای هر ماه کسورات وتاخیر ورود و پاداش ها را نفر به نفر در سیستم شما درج کنم که این امر بسیار بیهوده و زمانبر خواهد بود. یعنی در اصل انگار دستی حقوق را حساب کردم
ولی الان واقعا هر پرسنلی تاخیر ورود یا غیبت داشته باشد هیچ کنترلی در نرم افزار به صورت مکانیزه وجود ندارد و پرسنلی که مثلا 4 روز غیبت داشته اند انتهای ماه حقوق کامل را نرم افزار ارائه خواهد داد و در فیش حقوقی هم چیزی درج نمیگردد.
با تشکر
با سلام

نقل قول:خب الان در قسمت حقوق و دستمزد ها تاخیر پرسنل یا جریمه یا پاداش ها یا مخصوصا اظافه کاری ها گونه محاسبه می شود؟
وقتی پرسنل بنده اظافه کار میمانند من چگونه باید کنترل کنم که چقدر حقوق اضافه شده ؟
چون این اطلاعات فقط در دستگاه حضور وغیاب می باشد.

در مورد چگونگی درج اطلاعات جریمه یا پاداش و با اضافه کاری در فیلم آموزشی زیر روش کار آمده است. در حال حاضر اینکه اطلاعات کارکرد شما در داخل دستگاه حضور و غیاب است و یا در دفتر حضور و غیاب شما به صورت دستی ثبت شده است برای نرم افزار راهکار تفاوتی ندارد، شما مجموع آن اطلاعات را وارد نرم افزار می کنید و نرم افزار بر اساس آن مجموع وارد شده محاسباتش را انجام می دهد.

در مورد اینکه تجربیاتتان را در زمینه آزمایش سخت افزارهای حضور و غیاب متفاوت به اشتراک گذاشتید سپاسگزاریم. انشالله در آینده (البته نه در کوتاه مدت، بلکه در بلند مدت) در این رابطه کارهایی در نرم افزار صورت خواهد پذیرفت و نه تنها قصد این ماژول را داریم، بلکه قصد افزودن انواع ماژول های کاربردی دیگر (حتی تولید و بهای تمام شده) را نیز در نرم افزار داریم. و عمده دلایل تاخیر در این مسائل عمدتاً مالی هستند تا فنی. انشالله در بلند مدت راهکار سافت با بالا بردن ظرفیتهای خودش از هر جهت خدمات بهتری ارائه خواهد داد.

با سپاس
آدرسهای ارجاع