پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: فروش محصولات وزنی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام
برای فروش محصولات وزنی چگونه باید عمل کرد؟
برای مثال برای فروش خیارشور با قیمت هر کیلو 7500 تومان ، اگر کوچکترین واحد اندازه گیری گرم باشد، فی خرید کوچکترین واحد برابر با 7.5 تومان خواهد بود ، این در حالی است که امکان ثبت اعشار در قیمت کالا وجود ندارد.
توضیح اینکه من حسابداری را باواحد تومان انجام میدهم...

سوال دوم:
در بارکد تولید شده توسط ترازو لیبل پرینت ، برای فروش 250 گرم خیارشور ، عدد 250 چاپ میشود
بارکد چاپ شده برای 250 گرم خیارشور: 2010001002507
، آیا این امکان وجود دارد تا محصول را با کوچکترین واحد کیلوگرم بفروشم تا در فاکتور فی خرید به ازای کیلوگرم نمایش داده شود اما در محاسبه به مشکلی بر نخورم؟
با سلام

نقل قول:با سلام
برای فروش محصولات وزنی چگونه باید عمل کرد؟
برای مثال برای فروش خیارشور با قیمت هر کیلو 7500 تومان ، اگر کوچکترین واحد اندازه گیری گرم باشد، فی خرید کوچکترین واحد برابر با 7.5 تومان خواهد بود ، این در حالی است که امکان ثبت اعشار در قیمت کالا وجود ندارد.

در برنامه راهکار واحد پول ریال می باشد و نه تومان. برای همین در هیچ جای برنامه امکان درج مبالغ به صورت اعشاری وجود ندارد.

نقل قول:سوال دوم:
در بارکد تولید شده توسط ترازو لیبل پرینت ، برای فروش 250 گرم خیارشور ، عدد 250 چاپ میشود
بارکد چاپ شده برای 250 گرم خیارشور: 2010001002507
، آیا این امکان وجود دارد تا محصول را با کوچکترین واحد کیلوگرم بفروشم تا در فاکتور فی خرید به ازای کیلوگرم نمایش داده شود اما در محاسبه به مشکلی بر نخورم؟

در مورد بارکد تولید شده توسط ترازوها جریان به شکل خاصی می باشد که در آموزش زیر تشریح شده است:

تنظیمات بارکد ترازوی دیجیتالی در حالت عمومی
http://khoshamoz.ir/index.php/post1071

با سپاس
ممنون از پاسخ شما اما سوال من اینجاست:
برای فروش خیارشور با قیمت هر کیلو 7500 تومان ، اگر کوچکترین واحد اندازه گیری گرم باشد، فی خرید کوچکترین واحد برابر با 7.5 تومان خواهد بود ، این در حالی است که امکان ثبت اعشار در قیمت کالا وجود ندارد.
با سلام

پاسخ این سوال را در بالا دادیم.
در برنامه راهکار واحد پول ریال می باشد و نه تومان. برای همین در هیچ جای برنامه امکان درج مبالغ به صورت اعشاری وجود ندارد.
آدرسهای ارجاع