پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: طراحی فاکتور
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
باسلام
یه راهنمایی میخاستم درطراحی فاکتور قالب فاکتور را بخواهم در کادر خط کشی شده قرار دهم باید چکار کنم ممنون از زحمت و راهنماییهاتون
نقل قول:یه راهنمایی میخاستم درطراحی فاکتور قالب فاکتور را بخواهم در کادر خط کشی شده قرار دهم باید چکار کنم ممنون از زحمت و راهنماییهاتون

با سلام

منظورتان از این سوال دقیقاً چیست؟ چون به صورت پیش فرض خط کشی در صفحه طراحی وجود دارد و شما کافیست تا رعایت کنید که اجزاء طراحی شما در محدوده مناسب برای طراحی باشند.

توصیه می کنم حتماً قبل از هر گونه طراحی ابتدا فیلم زیر را کامل و با دقت ببینید:

فیلم آموزش ابزار گزارش ساز راهکار
http://khoshamoz.ir/index.php/post1005
منظور این کادر دور فاکتور میباشد، که کل فاکتور در آن جای میگیرد یه فاکتور طراحی کردم که این کادرو نداره باید چطور این کادر طراحی کنم تقریبا با همه چیزی آشنایی پیدا کردم فقط مشکل طراحی همین کادره را دارم پیشاپیش از آموزشاتون تشکر فراوان دارم،ممنون از راهنماییهاتون و وقتی که برای بنده گذاشتید،
با سلام

در این زمینه آموزش زیر را ببینید:

چگونگی تنظیم حاشیه (Border) در نرم افزار فست ریپورت
http://khoshamoz.ir/index.php/post3526
ممنون از حمایت و آموزشای کامل و تصویرتون خسته نباشید

در طراحی بوردر کنار خطوط قائم الزاویه برای زیبایی در بعضی فاکتورها دیده شده که از خطوط منحنی استفاده میشه از حالت قائم الزاویه خارج میشه اینو باید چکار کرد ،بنده به کار طراحی فاکتور علاقه زیادی دارم و تا کنون از آموزشای کاملتون بهره زیادی بردم ولی یه مشکل دیگه ای دارم بعضی از نرم افزارها از فست ریپورتها با مدلهای دیگه ای استفاده میکنند آگه بخام اینکار و تخصصی یاد بگیرم که بتونم با تمامی نسخه های فست ریپورت کار کنم باید چکار کنم ،ممنون میشم راهنماییم کنید تا الان که مورد حمایت شما قرار گرفتم با آموزشهای بی نقصتون،
با سلام

برای ایجاد حاشیه های دارای انحناء از شکل ها می توانید استفاده کنید. نمونه اش در تصویر زیر وجود دارد. شکل Round Rectangle برای این کار مناسب است. هنگام استفاده از این شکل ویژگی Curve برای مشخص کردن میزان انحنای لبه ها کاربرد دارد.

نکته: در مورد فست ریپورت، اصول کلی یکسان است، حالا در نسخه های مختلف ممکن است امکانات از نظر ظاهر گرافیکی متفاوت باشند یا محل قرار گیری شان فرق کند. اما اگر کار با یک نسخه را به صورت کامل و خوب یاد بگیرید در مورد بقیه خیلی زود می توانید با محیطش آشنا شوید.

[عکس: 00000000000000014350.PNG]
آدرسهای ارجاع