پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: تعویض ویندوز و درخواست هزینه بروزرسانی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام
احتراما، ما برروی یکی از سیستم ها اقدام به تعویض ویندوز کردیم و شرکت شما درخواست پول برای بروزرسانی می کند...در صورتیکه من اصلا نیاز به بروزرسانی ندارم و درخواست همون ورژن قبلی را داشتم...من مشکل شرکتم را برطرف کردم و بدون هرگونه هزینه ای مجدد سیستم را راه اندازی کردم.. ولی خواهشمندم در مورد هر چیزی که مشمول هزینه می شود در سایت اطلاع رسانی گردد.

با تشکر
نقل قول:تعویض ویندوز و درخواست هزینه بروزرسانی
با سلام
احتراما، ما برروی یکی از سیستم ها اقدام به تعویض ویندوز کردیم و شرکت شما درخواست پول برای بروزرسانی می کند...در صورتیکه من اصلا نیاز به بروزرسانی ندارم و درخواست همون ورژن قبلی را داشتم...من مشکل شرکتم را برطرف کردم و بدون هرگونه هزینه ای مجدد سیستم را راه اندازی کردم.. ولی خواهشمندم در مورد هر چیزی که مشمول هزینه می شود در سایت اطلاع رسانی گردد.

با تشکر

با سلام

تعویض ویندوز نیاز به هزینه بروز رسانی ندارد. مساله شما را بنده سوال کردم، و صورت مساله شما این بوده است که از کارشناس نصب ما درخواست نسخه های قدیمی برنامه را داشته اید. ما در سایت راهکار سافت فقط آخرین نسخه را ارائه می کنیم و نسخه های قدیمی را به صورت آرشیو شده نگهداری نمی کنیم و اساساً تعهد نکرده ایم که نسخه های قدیمی را ارائه بدهیم. دلیل این مساله هم به خاطر مسائل زیر می باشد:

1. اساساً وجود نسخه های مختلف در دست مشتریها کار آموزش و پشتیبانی و رفع اشکال را برای ما تبدیل به یک کار سخت و جهنمی می کند و به شدت از آن پرهیز می کنیم.

2. ما بنا نیست روی نسخه های گذشته خدماتی بدهیم، حتی اگر در سایت و در شرایط خرید بخوانید خدمات پشتیبانی رفع اشکال تنها در صورتی است که از خرید شما یکسال نگذشته باشد، مجموعه راهکار هم برای برقرار بودنش صد در صد نیاز به تامین هزینه هایش دارد و هیچ منبع درآمد دیگری هم جز فروش این بروز رسانی ها نداریم.

3. از همۀ اینها گذشته ما یک مجموعه ای هستیم که با کمترین قیمت ممکن بهترین کیفیتی را که در توانمان بوده است ارائه داده ایم و انتظارمان از مشتریهایمان خیلی بیشتر از آنست که شما انجام داده اید. انتظار ما از شما اینست که تا زمانی که از نرم افزار استفاده می کنید هر سال به موقع هزینه تمدید را پرداخت کنید تا مجموعۀ ما قوی تر شود و بتواند ظرفیتهای تولیدش را بالاتر ببرد و خدمات بهتری بدهد، نه به خاطر اینکه سالیانه یک رقم اندکی را نپردازد برای ما شکواییه بنویسد.

با سپاس
آدرسهای ارجاع