پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: چاپ بارکد به مقدار موجودی اولیه کالا
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با درود و خسته نباشید
یه راهنمایی میخواستم درباره چاپ بارکد کالا
بنده یه قالب گزارش طراحی کردم برا چاپ بارکد. اما مشکلم اینه که از هر کالا فقط یه بارکد چاپ میکنه
یعنی اگه من 3 کالا رو انتخاب کنم و هر کدام از این کالا ها موجودی انبارشون 5 عدد باشه. به جای 15 عدد بارکد، فقط 3 بارکد چاپ میشه. یعنی از هر شماره بارکد یکی
من میخوام تعداد بارکد های چاپ شده به تعداد موجودی انبار باشه که بتونم لیبل بارکد رو به تعداد هر کالا داشته باشم و روی هر کالا قرار بدم
مثلا از کالا الف - 5 عدد
ب - 12 عدد
پ - 3 عدد و...
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟
با سلام

در مورد چاپ بارکد شما این امکان را دارید که طوری گزارش را تنظیم نمایید که از هر بارکد به تعداد ثابتی مثلاً 10 عدد یا غیره چاپ شود. اما اینکه به تعداد موجودی هر کالا چاپ شود امکانش نیست. آموزش زیر در این زمینه ممکن است برایتان مفید باشد.

چاپ تگ کالا، چاپ برچسب قفسه های فروشگاه و چاپ بارکد کالا
http://khoshamoz.ir/index.php/post770

با سپاس
(02-07-2018 01:58 PM)admin نوشته: [ -> ]با سلام

در مورد چاپ بارکد شما این امکان را دارید که طوری گزارش را تنظیم نمایید که از هر بارکد به تعداد ثابتی مثلاً 10 عدد یا غیره چاپ شود. اما اینکه به تعداد موجودی هر کالا چاپ شود امکانش نیست. آموزش زیر در این زمینه ممکن است برایتان مفید باشد.

چاپ تگ کالا، چاپ برچسب قفسه های فروشگاه و چاپ بارکد کالا
http://khoshamoz.ir/index.php/post770

با سپاس

درور
این آموزش رو قبلا دیده بودم . این موضوع متاسفانه در مورد مشکل من کاربردی نداره
چون حتی در تنظیمات پرینتر هم میشه مشخص کرد که از هر صفحه چند تا پرینت بگیره!
الان متاسفانه این قضیه یه نقطه ضعف تو نرم افزار راهکار به حساب میاد و عجیبه که تا الان فکری براش نشده!
لطفا یه راهکار ارائه بدید که مشکل من حل شه. چون در غیر این صورت متاسفانه این نرم افزار کاربرد خاصی برام نداره
من آخرین ورژن نرم افزار فروشگاهی راهکار رو خریداری کردم. ورژن 3
سپاس

یه نقطه ضعف دیگه هم که وجود داره در مورد جستجو ها هست
مثلا در جستجوی نام کالا وقتی گزینه مخالف رو انتخاب میکنیم و به طور مثال کلمه (ماست) رو جستجو میکنیم باید تمام کالا هایی که کلمه ماست در نامشون وجود داره رو نمایش نده. مثلا مثل ماست موسیر . ماست پر چرب کاله و ... که متاسفانه اینجوری نیست و فقط دقیقا همون کلمه که جستجو میکنیم رو نمایش نمیده
مثلا باید بنویسیم (ماست پر چرب کاله) که فقط همین یک کالا رو نمایش نده!

یه مشکل دیگه هم که وجود داره، ویرایش گروهی و دسته جمعی کالا هاست
مثلا چطور میشه یه تعداد کالای مشخص رو فعال و یا غیر فعال کرد
مثلا در جستجو کلمه (ماست) رو جستجو کرد و به یکباره همه رو غیر فعال یا فعال کرد
با سلام

نقل قول:الان متاسفانه این قضیه یه نقطه ضعف تو نرم افزار راهکار به حساب میاد و عجیبه که تا الان فکری براش نشده!
لطفا یه راهکار ارائه بدید که مشکل من حل شه. چون در غیر این صورت متاسفانه این نرم افزار کاربرد خاصی برام نداره

این مورد به شکلی که می فرمایید در نرم افزار وجود ندارد. موارد اینچنینی را ما صرفاً می توانیم در قالب پیشنهاد به تیم فنی منتقل کنیم و محتمل است که در اینده به نرم افزار اضافه شوند. اما هیچ قولی نمی توانیم بدهیم.

یک نکته بسیار مهم را مدنظر داشته باشید: مجموعه راهکار سافت را شاید بتوان تنها مجموعۀ نرم افزاری در کشور دانست که در مورد امکانات موجود در نرم افزار تمامی آموزش ها را با ذکر تک تک جزئیات ارائه کرده است. یعنی میزان شفافیت در اینجا بسیار بالا است و در ضمن خیلی هم برای ما مهم است. برای همین هم هست که نسخه رایگان در اختیار مشتریان قرار می دهیم تا هر زمان که بخواهند امکان رصد داشته باشند و با علم کامل اقدام به خرید محصول کنند. اساساً تعهدات ما روی امکانات موجود است و هیچ تعهدی نسبت به امکاناتی که در نرم افزار موجود نیستند نداریم.

نقل قول:مثلا در جستجوی نام کالا وقتی گزینه مخالف رو انتخاب میکنیم و به طور مثال کلمه (ماست) رو جستجو میکنیم باید تمام کالا هایی که کلمه ماست در نامشون وجود داره رو نمایش نده.

در جستجوی مخالف برنامه دقیقاً متن وارد شده را ملاک قرار می دهد. طبق تعاریف از پیش موجود در برنامه صحیح است. حال اینکه با انتظارات شما می خواند یا نه بحث دیگری است.

نقل قول:یه مشکل دیگه هم که وجود داره، ویرایش گروهی و دسته جمعی کالا هاست
مثلا چطور میشه یه تعداد کالای مشخص رو فعال و یا غیر فعال کرد
مثلا در جستجو کلمه (ماست) رو جستجو کرد و به یکباره همه رو غیر فعال یا فعال کرد

امکان ویرایش گروهی فعال بودن کالاها در نرم افزار وجود ندارد.

با سپاس
درود
ممنون از پاسخگویی شما، خوشبختانه با تحقیقاتی که انجام دادم طبق معمول موفق شدم خودم مشکل خودم رو رفع کنم و به راحتی از هر کالا به تعداد موجود بارکد چاپ کنم
اما برام جالبه که تو این مدت هر مشکلی برام پیش اومده هیچ راه کاری براش ارائه نشده و جالب تر اینکه گفته شده امکانپذیر نیست!
به عقیده بنده هیچ مسئله ای نیست که حلش امکانپذیر نباشه. و بجای پاک کردن صورت مسئله، باید به فکر راه حل بود
در نهایت از اینکه نرم افزار خوبی دارید و تیم قوی پشت این ماجراست هیچ شکی نیست و براتون آرزوی موفقیت و پیشرفت روز افزون دارم
امیدوارم حرفهام موجب سوءتفاهم نشده باشه. موفق و پیروز باشید
سپاس
نقل قول:اما برام جالبه که تو این مدت هر مشکلی برام پیش اومده هیچ راه کاری براش ارائه نشده و جالب تر اینکه گفته شده امکانپذیر نیست!

با سلام

اولا خوشحالیم که خودتان راه حلی را پیدا کردید. اما در مورد این مساله که اشاره کردید شاید دلیلش این بود که شما روی مواردی دست گذاشته اید که در نرم افزار نداریم. یعنی دقیقاً نیمه خالی لیوان را دیده اید. اما بهرحال خیلی موارد هم در تالار می توانید ببینید که راه حل های خوبی ارائه شده اند چون در نرم افزار قابلیتش وجود داشته است.

به هر حال سپاس از شما
آدرسهای ارجاع