پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: بستن حسابها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام
برای بستن حسابها طبق اموزش سایت از ابتدا شروع به بستن حسابهای موقت خودم کردم ، چرا انتقال حسابها برای من انجام نمیشه؟
آیا انتقال حسابها بصورت دستی توسط خودم باید انجام بشه یا برنامه بصورت خودکار انجام میده ؟
نقل قول:بستن حسابها
با سلام
برای بستن حسابها طبق اموزش سایت از ابتدا شروع به بستن حسابهای موقت خودم کردم ، چرا انتقال حسابها برای من انجام نمیشه؟
آیا انتقال حسابها بصورت دستی توسط خودم باید انجام بشه یا برنامه بصورت خودکار انجام میده ؟

با سلام

در این زمینه طبق آموزش زیر پیش بروید و نتیجه را اطلاع دهید:

آموزش عملیات پایان دوره و بستن دوره مالی در سیستم یکپارچه راهکار
http://rahkarsoft.com/rahkaredu/index.php/post355329

نقل قول:آیا انتقال حسابها بصورت دستی توسط خودم باید انجام بشه یا برنامه بصورت خودکار انجام میده ؟

در مورد عملیات ابتدای دوره و سند افتتاحیه: قبل از ثبت سند افتتاحیه ایتدا باید گروه حسابها و همچنین حسابها را از دوره مالی قبل کپی گنید برای این کار در فرمهای مربوطه در نوار ابزار یک دکمه با عنوان "انتقال اطلاعات از سایر دوره های مالی" وجود دارد.

با سپاس
با سلام
دقیقا منم از همین لینک استفاده کردم اما فرایند اوردن حسابها انجام نمیشه ، سند اختتامیه رو تست کردم بازدن کلیک کلیه حسابها فراخوان میشن اما در سند بستن حسابها نه
نقل قول:بستن حسابها
با سلام
دقیقا منم از همین لینک استفاده کردم اما فرایند اوردن حسابها انجام نمیشه ، سند اختتامیه رو تست کردم بازدن کلیک کلیه حسابها فراخوان میشن اما در سند بستن حسابها نه

با سلام

در سند بستن حسابها یک نکته ظریف وجود دارد. این نکته را مد نظر قرار بدهید و سپس نتیجه را اطلاع دهید.

بررسی کنید که حسابهای کل شما به درستی گروه بندی شده باشند. همچنین در اطلاعات گروه حساب فیلدهای زیر باید حتماً تعیین وضعیت بشوند.

1. فیلد نوع حساب: درآمد یا هزینه باشد
2. فیلد نوع گروه: باید موقتی باشد.

نکته: در فرآیند بستن حسابها، حسابهای موقتی از نوع درآمد و هزینه بسته می شوند.
با سلام
از راهنمایی شما بسیار سپاسگزارم .
اشکال از ثبت من بود
مشکل رفع شد
آدرسهای ارجاع