پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: چاپ تگ کالا
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
آگه بخام در چاپ تگ کالا قیمت روی کالا ثبت و قیمت فروشگاه که بادر صد تخفیف میباشد ،در صد تخفیف هم چاپ شود باید چکار کنم مثال رب قدس قیمت روی کالا :5500 18% تخفیف قیمت فروشگاه 3900 در صد تخفیف هم چاپ شود،
نقل قول:آگه بخام در چاپ تگ کالا قیمت روی کالا ثبت و قیمت فروشگاه که بادر صد تخفیف میباشد ،در صد تخفیف هم چاپ شود باید چکار کنم مثال رب قدس قیمت روی کالا :5500 18% تخفیف قیمت فروشگاه 3900 در صد تخفیف هم چاپ شود،

با سلام

یک قالب چاپی با نام "چاپ تگ کالا همراه با مبلغ تخفیف و درصد تخفیف" در قسمت کالاها ایجاد کردیم. می توانید در داخل برنامه با استفاده از ویژگی سرور راهکار این قالب را دانلود کنید.

با سپاس
سلام
در چاپ تگ کالا تنظیم شده چیزی به عنوان درصد تخفیف نمایش داده نمیشه،فقط قیمت روی کالا وقیمت روی فروشگاه وجود دارد،لطفا راهنماییم کنید چطور میتوانم درصد تخفیف را در چاپ نمایش داده شود
نقل قول:سلام
در چاپ تگ کالا تنظیم شده چیزی به عنوان درصد تخفیف نمایش داده نمیشه،فقط قیمت روی کالا وقیمت روی فروشگاه وجود دارد،لطفا راهنماییم کنید چطور میتوانم درصد تخفیف را در چاپ نمایش داده شود

با سلام

ابتدا تصویر زیر را ببینید و سپس توضیحاتی را که در ادامه آمده است بخوانید.

[عکس: 00000000000000012569.PNG]

در این گزارش سه فیلد است که در ادامه تک تک آنها را توضیح می دهیم:

1. قیمت روی کالا : این فیلد همان فیلد قیمت مصرف کننده است که در اطلاعات کالا می توانید مقدارش را وارد نمایید.

2. قیمت فروشگاه ما: این همان فیلد قیمت فروش (فی فروش) در اطلاعات کالا می باشد.

3. درصد تخفیف: درصد تخفیف را شما وارد نمی کنید، بلکه نرم افزار خودش این را محاسبه می کند. یعنی شما قیمت مصرف کننده و قیمت فروش را وارد می کنید و نرم افزار خودش این درصد را محاسبه کرده و نمایش می دهد.

با سپاس
باسلام
من در قسمت تنظیمات تنظیمات نمایش چاپ تگ کالا که از سرور راهکار دانلود کردم فقط قیمت روی کالا و قیمت فروشگاه من را داره درصد تخفیف را ندارهم اینچیزیکه شما نمایش دادین را داخل نرم افزار من نداره باید چکار کنم؟

تمام مراحل را مثل قبلا انجام میدم فقط دو قالب برای دانلود وجود داره؟که اینچیزیکه شما گذاشتین نیست؟
نقل قول:چاپ تگ کالا
باسلام
من در قسمت تنظیمات تنظیمات نمایش چاپ تگ کالا که از سرور راهکار دانلود کردم فقط قیمت روی کالا و قیمت فروشگاه من را داره درصد تخفیف را ندارهم اینچیزیکه شما نمایش دادین را داخل نرم افزار من نداره باید چکار کنم؟
تمام مراحل را مثل قبلا انجام میدم فقط دو قالب برای دانلود وجود داره؟که اینچیزیکه شما گذاشتین نیست؟

با سلام

این قالب در قسمت تنظیمات نیست. در خود "کالاها"، یعنی در فرمی که لیست کالاهایتان را مشاهده می کنید از دکمه سایرگزارشات استفاده کنید آن را خواهید دید.

با سپاس
چنین چیزی که شما فرمودید اصلا وجود نداره داخل سیستم من،فقط همو ن گزارش چاپی که قیمت روی کالا که روش خط کشیده شده، و قیمت فروشگاه من وجود داره بدون درصد تخفیف،از مشاهده کالا سایر گزارشات هم که سه گزارش چاپی چاپ تک کالا چاپ بارکد و....وجود داره رفتم .نمیدنم مشکل کار کجاست،و این گزارش چاپی برام خیلی مهمه برای تبلیغات فروش ماه رمضان که گذاشتم،لطفا راهنماییم کنید
نقل قول:چاپ تگ کالا
چنین چیزی که شما فرمودید اصلا وجود نداره داخل سیستم من،فقط همو ن گزارش چاپی که قیمت روی کالا که روش خط کشیده شده، و قیمت فروشگاه من وجود داره بدون درصد تخفیف،از مشاهده کالا سایر گزارشات هم که سه گزارش چاپی چاپ تک کالا چاپ بارکد و....وجود داره رفتم .نمیدنم مشکل کار کجاست،و این گزارش چاپی برام خیلی مهمه برای تبلیغات فروش ماه رمضان که گذاشتم،لطفا راهنماییم کنید

با سلام

برای این قسمت یک آموزش تصویری کامل ساختیم. این آموزش را می توانید در لینک زیر مشاهده نمایید:

چاپ تگ کالا: دارای قیمت روی کالا و قیمت فروشگاه ما، همراه با درصد تخفیف
http://khoshamoz.ir/index.php/post2817

با سپاس
ممنون از راهنماییتون مشکل حل شد،
آدرسهای ارجاع