پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: نحوه ورود دیتای اقلام فاکتور به گزارش تگ کالا
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام. من از نرم افزار فروشگاهی رایگان راهکار استفاده می کنم. اول اینکه تشکر می کنم بابت زحماتتون، واقعا عالیه. یه سوال داشتم. میخاستم گزارش تگ کالا رو توی گزارش ساز راهکار تغییر بدم و به فیلد تخفیف در جدول اقلام فاکتور نیاز داشتم . چطور میتونم دیتای اقلام فاکتور رو به گزارش ساز راهکار اضافه کنم؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید.
نقل قول:نحوه ورود دیتای اقلام فاکتور به گزارش تگ کالا
سلام. من از نرم افزار فروشگاهی رایگان راهکار استفاده می کنم. اول اینکه تشکر می کنم بابت زحماتتون، واقعا عالیه. یه سوال داشتم. میخاستم گزارش تگ کالا رو توی گزارش ساز راهکار تغییر بدم و به فیلد تخفیف در جدول اقلام فاکتور نیاز داشتم . چطور میتونم دیتای اقلام فاکتور رو به گزارش ساز راهکار اضافه کنم؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید.

با سلام

در گزارش تگ کالا اطلاعات اقلام فاکتورها را در اختیار ندارید. اساساً منطقی هم نیست که در اختیارشان داشته باشید. گزارش تگ کالا همانطور که از اسمش هم بر می آید مخصوص چاپ تگ شناسایی یا برچسب کالا می باشد. اساساً این تگ قرار است مشخصات کالا روی آن باشد و به قفسه های انبار یا فروشگاه چسبانده می شود تا مشتریان از قیمت و نام کالا مطلع باشند.

با سپاس
سلام مجدد
من میخام روی قفسه کالا دو قیمت، یعنی قیمت روی کالا (بدون تخفیف) که در نرم افزار قیمت فروش هست و فقط میخام اسم اون رو عوض کنم و قیمت فروشگاه ما (قیمت با اعمال تخفیف) رو بزنم. مثال : قیمت روی کالای چیپس ۱۰۰۰۰ ریال و قیمت فروشگاه ما ۸۰۰۰ ریال
توی نسخه رایگان قیمت روی کالا و قیمت فروشگاه ما (هر دو همزمان) وجود نداره و من میخاستم با انجام تغییرات روی گزارش تگ کالا در گزارش ساز راهکار ،"قیمت فروش"رو "قیمت روی کالا "بزنم و "قیمت فروشگاه ما" رو از طریق قیمت فروش منهای تخفیف بسازم، به خاطر همین به فیلد تخفیف در جدول اقلام فاکتور نیاز داشتم . چطور میتونم دیتای اقلام فاکتور رو به گزارش ساز راهکار اضافه کنم؟
اگه به نام انگلیسی جدول اقلام فاکتور و نام فیلد تخفیف هم اشاره کنید کفایت میکنه. بازم ممنون
سلام مجدد
من میخام روی قفسه کالا دو قیمت، یعنی قیمت روی کالا (بدون تخفیف) که در نرم افزار قیمت فروش هست و فقط میخام اسم اون رو عوض کنم و قیمت فروشگاه ما (قیمت با اعمال تخفیف) رو بزنم. مثال : قیمت روی کالای چیپس ۱۰۰۰۰ ریال و قیمت فروشگاه ما ۸۰۰۰ ریال
توی نسخه رایگان قیمت روی کالا و قیمت فروشگاه ما (هر دو همزمان) وجود نداره و من میخاستم با انجام تغییرات روی گزارش تگ کالا در گزارش ساز راهکار ،"قیمت فروش"رو "قیمت روی کالا "بزنم و "قیمت فروشگاه ما" رو از طریق قیمت فروش منهای تخفیف بسازم، به خاطر همین به فیلد تخفیف در جدول اقلام فاکتور نیاز داشتم . چطور میتونم دیتای اقلام فاکتور رو به گزارش ساز راهکار اضافه کنم؟
اگه به نام انگلیسی جدول اقلام فاکتور و نام فیلد تخفیف هم اشاره کنید کفایت میکنه. بازم ممنون

با سلام

خیلی از امکانات نرم افزار در نسخه های بروز رسانی اضافه شده اند. اگر با نسخه رایگان کار می کنید و قصد بروز رسانی ندارید الزاماً باید با امکانات موجود خودتان یک روشی را خلاقانه بکار گیرید.

اما در مورد این صورت مساله، در نسخه بروز شده نرم افزار علاوه بر قیمت فروش یک فیلد دیگر با نام قیمت مصرف کننده وجود دارد. و همینطور امکان اینکه هر دو قیمت را در تگ کالا بزنید و یکی را در حالتی که رویش خط کشیده شده است متمایز کنید وجود دارد. نمونه تصویری آن را برایتان قرار میدهم.

[عکس: 00000000000000012533.PNG]

با سپاس
باسلام
میشه راهنماییم کنید چطور باید این خط را روی فی مصرف کننده یا قیمت روی کالاکشید،
سلام میدونم چه امکاناتی در نسخه بروز وجود داره. رایانه من قدیمیه و چند ماهی رو میخام از این رایانه استفاده کنم تا ببینم کار میده یا باید عوضش کنم. به خاطر همین تا مشخص شدن موضوع، فعلا از نسخه رایگان استفاده میکنم تا ببینم سخت افزار رایانه جواب میده یا نه تا نسخه بروز بخرم..
اگه امکان داره در مورد سوالم من رو راهنمایی کنید. تشکر
سلام مجدد

در مورد این مساله شما یک فایل frx مخصوص نسخه رایگان ساختیم و در همینجا در قسمت ضمیمه برایتان ارسالش می کنم.

نکته : این فایل را در قسمت سایر گزارشات "کالاها" استفاده کنید و نه در جای دیگر. مخصوص همانجا طراحی شده است. در ضمن با بررسی این فایل می توانید از لحاظ آموزشی نیز از آن بهره ببرید.
باسلام
میشه راهنماییم کنید چطور باید این خط را روی فی مصرف کننده یا قیمت روی کالاکشید،

با سلام

کافیست در قسمت انتخاب فونت گزینه Strikeout را مشابه تصویر زیر بزنید.

[عکس: 00000000000000012538.png]

با سپاس
با سلام مجدد
ممنون از فایل پیوستی. فایل مذکور را استفاده کردم ولی فایل مذکور فقط تخفیف مبلغی رو حساب میکنه و تخفیف درصدی رو در نظر نمی گیره که یه اشکال محسوب میشه. از طرفی هم اگه بخایم از تخفیف مبلغی استفاده کنیم ، هنگام فروش کالا با تعداد بیش از یک کالا فقط تخفیف یکی رو حساب میکنه که عملا نمیشه از اون هم استفاده کرد. میخاستم ببینم راهکار دیگه ای سراغ دارید که بتونیم از تخفیف درصدی استفاده کنیم و تگ کالا را هم با آن حساب کنیم. تشکر از پشتیبانی و راهنمایی هاتون
با سلام مجدد
ممنون از فایل پیوستی. فایل مذکور را استفاده کردم ولی فایل مذکور فقط تخفیف مبلغی رو حساب میکنه و تخفیف درصدی رو در نظر نمی گیره که یه اشکال محسوب میشه. از طرفی هم اگه بخایم از تخفیف مبلغی استفاده کنیم ، هنگام فروش کالا با تعداد بیش از یک کالا فقط تخفیف یکی رو حساب میکنه که عملا نمیشه از اون هم استفاده کرد. میخاستم ببینم راهکار دیگه ای سراغ دارید که بتونیم از تخفیف درصدی استفاده کنیم و تگ کالا را هم با آن حساب کنیم. تشکر از پشتیبانی و راهنمایی هاتون

با سلام

موضوع را بررسی کردیم. با توجه به اینکه فیلد درصد تخفیف در منبع داده گزارش موجود نمی باشد متاسفانه این امکان وجود ندارد. مگر اینکه در آینده چنینی امکانی را به برنامه اضافه کنند.

با سپاس
آدرسهای ارجاع