پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: صندوق
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با عرض سلام و عرض خسته نباشید به تمام پرسنل راهکار
من یک مشکل در مورد کار با صندوق دارم این که موقعی که چکی رو به صندوق واگذار میکنم یا پولی رو از بانک به صندوق منتقل میکنم صندوق در سطح تفضیلی رو باید انتخاب کنم ولی موقعی که میخوام پولی رو از صندوق خرج کنم باید صندوق در سطح کل رو انتخاب کنم و در موقع گزارش از صندوق فقط میتونم از صندوق در سطح کل گزارش تهیه کنم یعنی وجوه واریزی ذر صندوق که در سطح تفضیلی هست نمایش داده نمیشه ممنون بابت نرم افزار خوبتون
با سلام.
طبق قوانین حسابداری اگر برای یک سرفصل کل سرفصل معین یا تفصیلی تعریف کردید باید آرتیکلهای شما در آخرین سطح ثبت شوند . در مثال شما اگر برای صندوقی حساب تفصیلی تعریف کرده اید ثبت سند در سطح کل خارج از استانداردهای حسابداری می باشد و به همین دلیل نیز نباید اینکار صورت پذیرد. البته در نرم افزار نیز بصورت اتوماتیک جلوی این کار گرفته می شود و اگر در جایی نرم افزار اجازه این کار را بدهد یک باگ می باشد که به ما اطلاع دهید تا برطرف نماییم.
اگر منظورتان از گزارش صندوق، گزارش دفتر حساب می باشد باید خدمتتان عرض کنیم که در گزارش دفتر حساب امکان تهیه گزارش از تمامی سطوح سرفصلهای (کل، معین و تفصیلی) میسر است.
اگر این پاسخ مشکل شما را حل نکرد مساله را پیگیری نمایید.
با تشکر.
در نرم افزار راهکار وقتی از قسمت عملیات برنامه / مالی / خزانه داری/ پرداختهای نقدی / افزودن پرداخت نقدی میخواهم پرداختی انجام بدهم فقط یک مورد برای اتخاب وجود دارد ( صندوق ) در سطح کل در حالی که برای صندوق در سطح معین کد تعریف شده
و زمانی که میخواهم از قسمت گزارش / مالی / خزانه داری / موجودی صندوق از ریز صندوق گزارش تهیه کنم باز با این که در سطح معین دو گد برای صندوق وجود دارد فقط صندوق در سطح کل قابل مشاهده است
و اما گزارش از قسمت گزارش/ مالی /حسابداری مالی / تراز ها / تراز حسابها فقط مانده اخر حساب رو نشون میده وقتی هم که ریز دفتر روزنامه حساب انتخواب میشه بعد از هر آرتیکل مانند دفتر کل مانده نشان داده نمیشه
با سلام.
نقل قول:در نرم افزار راهکار وقتی از قسمت عملیات برنامه / مالی / خزانه داری/ پرداختهای نقدی / افزودن پرداخت نقدی میخواهم پرداختی انجام بدهم فقط یک مورد برای اتخاب وجود دارد ( صندوق ) در سطح کل در حالی که برای صندوق در سطح معین کد تعریف شده
صندوقی که در این قسمت مشاهده می نمایید به هیچ عنوان به شکلی که فرمودید صندوق در سطح کل نمی باشد. این نام صندوقی است که در تعاریف پایه خزانه داری معرفی کرده اید. شما در آن قسمت می توانید بینهایت صندوق تعریف نمایید و به سرفصلهای مربوطه در حسابداری در هر سطحی که باشند متصل کنید.

اگر این پاسخ مشکل شما را حل نکرد مساله را پیگیری نمایید.
با تشکر.
آدرسهای ارجاع