پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: امکان تسویه با مشتریان از طریق لیست بدهکاران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام

من میخوام وقتی گزارش افراد بدهکار را میگیرم از همان لیست با کلیک کردن روی هر فرد میزان بدهی فرد مشخص شود و همانجا تسویه را انجام بدهم
و هی نرم امور مالی و دوباره برگردم به لیست بدهکاران
آیا امکانش هست؟؟؟؟؟؟[/size]
نقل قول:من میخوام وقتی گزارش افراد بدهکار را میگیرم از همان لیست با کلیک کردن روی هر فرد میزان بدهی فرد مشخص شود و همانجا تسویه را انجام بدهم
و هی نرم امور مالی و دوباره برگردم به لیست بدهکاران
آیا امکانش هست؟؟؟؟؟؟

با سلام

نیازی ندارید تا به لیست بدهکاران مراجعه نمایید. در همان صفحات عملیات ثبت اسناد امور مالی امکان مشاهده مانده حساب مشتری را دارید. کافیست تیک مربوط به نمایش مانده را بزنید. تصویر زیر این موضوع را به شما نشان می دهد:

[عکس: 00000000000000012494.PNG]

با سپاس
نه فک کنم اشتباه منظورم امو رسوندم
ببینید فرض کنید من از بدهکارها اطلاعی ندارم و یک گزارش از بدهکارها میگیرم حالا میخوام با بعضی از این بدهکارها تسویه کنم .
آیا در نرم افزار شما نمیشه از صفحه بدهکارها لینک شد به صفحه مالی همان شخص و کار تسویه را انجام داد؟؟؟؟
نقل قول:امکان تسویه با مشتریان از طریق لیست بدهکاران
نه فک کنم اشتباه منظورم امو رسوندم
ببینید فرض کنید من از بدهکارها اطلاعی ندارم و یک گزارش از بدهکارها میگیرم حالا میخوام با بعضی از این بدهکارها تسویه کنم .
آیا در نرم افزار شما نمیشه از صفحه بدهکارها لینک شد به صفحه مالی همان شخص و کار تسویه را انجام داد؟؟؟؟

با سلام

به این شکل که می فرمایید امکانش نیست. این موضوع را به عنوان پیشنهاد به تیم فنی منتقل کردیم.

با سپاس
آدرسهای ارجاع