پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: توابع در طراحی گزارش
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
من از توابع در طراحی گزارش نمی توانم استفاده کنم مثلا Abs , IIF ولی کار نمیکنه
مثلا

Abs([[Total1]-[Total2]]) ra

را جواب نمیده حتی کلش رو هم که در [] میذارم باز خطای 1055 میده
[/align]
نقل قول:توابع در طراحی گزارش
سلام
من از توابع در طراحی گزارش نمی توانم استفاده کنم مثلا Abs , IIF ولی کار نمیکنه
مثلا

Abs([[Total1]-[Total2]]) ra

را جواب نمیده حتی کلش رو هم که در [] میذارم باز خطای 1055 میده
[/align]

سلام

متاسفانه در نسخه ای از فست ریپورت که ما در نرم افزار راهکار استفاده کرده ایم امکان استفاده از توابع وجود ندارد. البته در این نسخه اینگونه کارها را با اسکریپت نویسی به زبان VB یا #C می شود انجام داد، اما اسکریپت های نوشته شده توسط شما همراه با قالب گزارش در برنامه ذخیره نخواهند شد. انشالله در آینده (بلند مدت) نسخه فست ریپورت برنامه را ارتقاء خواهیم داد تا از امکانات نسخه های جدیدتر بتوانید بهره مند باشید.

با سپاس
خوب من الان باید چکار کنم برای اینکه abs یک مقدار رو می خوام باید اسکریپت نویسی کنم ؟ تازه اونم باز ذخیره نمیشه ؟ خوب این که خیلی مشکل درست میکنه من الان دو نسخه از شما خریدم باید چکار کنم ؟
نقل قول:توابع در طراحی گزارش
خوب من الان باید چکار کنم برای اینکه abs یک مقدار رو می خوام باید اسکریپت نویسی کنم ؟ تازه اونم باز ذخیره نمیشه ؟ خوب این که خیلی مشکل درست میکنه من الان دو نسخه از شما خریدم باید چکار کنم ؟

با سلام

در مورد امکاناتی که در نرم افزار وجود ندارد ما اظهار نظری نمی توانیم بکنیم. توجه داشته باشید که امکانات موجود در نرم افزار و جزئیات آن در سایت کاملاً اطلاع رسانی شده است.

با سپاس از شما
سلام بله شما راجع بهنرم افزار اطلاع رسانی کردید ولی در قسمت طراحی گزارش که این موضوع را مطرح نکردید که فست ریپوت قدیمی است و خیلی امکانات رو نداره . در ضمن گذاشتن یک نسخه جدیدتر از فست ریپورت که زیاد زمانی نمی بره . من از برنامه شما خیلی جاها تعریف کردم و تا حالا حداقل 10 نفر از دوستان من نیز خریداری کردند . لطفا یک راهی برای این مسئله در نظر بگیرید . قدرت یک برنامه در گزارشات اون هست ولی اگر نتونی گزارش دلخواهت رو طراحی کنی که فایده نداره . (منظور استفاده از توابع در طراحی گزارش )
نقل قول:در ضمن گذاشتن یک نسخه جدیدتر از فست ریپورت که زیاد زمانی نمی بره

با سلام

اگر به همین سادگی که شما فرمودید باشد هیچ مشکلی در میان نخواهد بود. اما اینطور نیست. پروژه های راهکار و کامپیوننت های موجود در آن مبتنی بر دات نت فریم ورک نسخه 3.5 می باشند. هر گونه ارتقاء در کامپوننت ها باید با در نظر گرقتن نسخه دات نت فریم ورک و همینطور هماهنگی آن نسخه با سایر کامپیوننتهای موجود در نرم افزار می باشد و طبیعتاً این کار حتی ممکن است مستلزم تغییرات زیادی در ساختار کد نویسی گردد. برای همین است که در این مورد هیچ قول کوتاه مدتی نمی توانیم بدهیم.

با سپاس
آدرسهای ارجاع