پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: چند سوال گوناگون
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام ایا در منوی برنامه ها امکان این هست که گزینه ها را بصورت دلخواه تنظیم کنیم ؟
ایا امکان این وجود دارد بطور مثال در منو برنامه ها ویرایش فاکتو ررا اضافه کرده منو بصورت دلخواه تنظیم شود نه پیش فرض؟
ایا امکان موجودی کالا بر اساس یک کالا وجود دارد؟
در هنگام تسویه فاکتور فروش مبلغی که بصورت تسویه نشده تحویل مشتری گردید بعد در هنگام تسویه فاکتور از لیست بدهکاران حذف نمی شود ولی تیک تسویه شده فعال می شود؟
با سلام

نقل قول:ایا در منوی برنامه ها امکان این هست که گزینه ها را بصورت دلخواه تنظیم کنیم ؟
ایا امکان این وجود دارد بطور مثال در منو برنامه ها ویرایش فاکتو ررا اضافه کرده منو بصورت دلخواه تنظیم شود نه پیش فرض؟

این امکان در حال حاضر وجود ندارد. محل منوها ثابت هستند، البته امکان محدود کردن دسترسی کاربرها به منوهای خاصی (عدم مشاهده منو) وجود دارد. اما امکان شخصی سازی در منوها هنوز در برنامه نیست.

نقل قول:ایا امکان موجودی کالا بر اساس یک کالا وجود دارد؟

در گزارش موجودی کالاها می توانید موجودی همه کالاها را مشاهده نمایید. در صورت تمایل نیز می توانید بر اساس نام یا کد کالا بگردید و موجودی کالای خاصی را مشاهده نمایید. اگر منظورتان چیز دیگری غیر از این است واضح تر بیان کنید.

نقل قول:در هنگام تسویه فاکتور فروش مبلغی که بصورت تسویه نشده تحویل مشتری گردید بعد در هنگام تسویه فاکتور از لیست بدهکاران حذف نمی شود ولی تیک تسویه شده فعال می شود؟

تیک تسویه ارتباطی به حساب مشتری ندارد و صرفاً یک مکانیزم فلگ گذاری و مطلع کردن شما می باشد تا پیگیر فاکتورهای تسویه نشده شوید و به راحتی بتوانید آنها را شناسایی کنید. ملاک مانده بدهی مشتری به هیچ وجه این تیک نیست و دریافتها و پرداختهایش ملاک هستند.

با سپاس
قل قول:ایا امکان موجودی کالا بر اساس یک کالا وجود دارد؟

در گزارش موجودی کالاها می توانید موجودی همه کالاها را مشاهده نمایید. در صورت تمایل نیز می توانید بر اساس نام یا کد کالا بگردید و موجودی کالای خاصی را مشاهده نمایید. اگر منظورتان چیز دیگری غیر از این است واضح تر بیان کنید.

منظورم این است که
در قسمت موجودی کالا ها ،تمام موجودی انبار را لیست می کند ولی من می خواهم در تعدد بالا موجودی سریعا با تایپ نام کالا موجودی آن را ببینم قرار نباشد با بررسی کل لیست کالای مورد نظر را پیدا کنم ؟
با تشکر
نقل قول:منظورم این است که
در قسمت موجودی کالا ها ،تمام موجودی انبار را لیست می کند ولی من می خواهم در تعدد بالا موجودی سریعا با تایپ نام کالا موجودی آن را ببینم قرار نباشد با بررسی کل لیست کالای مورد نظر را پیدا کنم ؟
با تشکر

این کار در فرم فاکتور فروش قابل انجام است. آموزش زیر در همین ارتباط می باشد :

مشاهدۀ موجودی کالاها در فاکتور فروش
http://khoshamoz.ir/index.php/post2613

با سپاس
با سلام و تشکر از راهنمایی های بسیار دقیق و مفید
یک سوال اینکه در فاکتور فروش امکان مشاهده قیمت خرید هم و جود دارد؟؟؟
نقل قول:یک سوال اینکه در فاکتور فروش امکان مشاهده قیمت خرید هم و جود دارد؟؟؟

با سلام

به صورت مستقیم قیمت خرید را نمی توانید مشاهده کنید. اما در نوار ابزار فاکتور فروش دکمه ویرایش مشخصات کالا وجود دارد که می توانید کلیه مشخصات کالا را به همراه قیمت خرید و فروش و ... ببینید.

در آموزش زیر امکانات نوار ابزار مربوطه تشریح شده اند:

امکانات موجود در نوار ابزار فرم ثبت فاکتور
http://khoshamoz.ir/index.php/post2513

با سپاس
سلام
در فاکتور میخواهم این موارد درج شود ایا قابلیت این را نرم افزار دارد؟؟
مثلا
نام کالا-تعداد-مبلغ هر کالا-تخفیف در صدی هر کالا(تا اینجا نرم افزار قابلیت دارد ){سوال من اینجاستاین به فاکتور اضافه گردد}تخفی مبلغ هر کالا*مثلا برای هر عدد کالا مبلغ 100 ت تخفیف دهم در صورتی که تعداد 100 عدد باشد باید نرم افزار مبلغ تخفیف هر عدد کالا را در تعداد کالا ضرب نموده و مبلغ کامل را درج کند*
مثلا اگر کالایی قیمت آن 1000 ت باشد و تعداد 5 عدد و به ازاء هر عدد 50 ت تخفیف داده شود بایستی 50 ت در 5عدد ضرب شود و در درج قیمت مبلغ 250ت از 5000ت کسر گردد؟؟؟

خودم هم هنگ کردم !!!!!!!
نقل قول:RE: چند سوال گوناگون
سلام
در فاکتور میخواهم این موارد درج شود ایا قابلیت این را نرم افزار دارد؟؟
مثلا
نام کالا-تعداد-مبلغ هر کالا-تخفیف در صدی هر کالا(تا اینجا نرم افزار قابلیت دارد ){سوال من اینجاستاین به فاکتور اضافه گردد}تخفی مبلغ هر کالا*مثلا برای هر عدد کالا مبلغ 100 ت تخفیف دهم در صورتی که تعداد 100 عدد باشد باید نرم افزار مبلغ تخفیف هر عدد کالا را در تعداد کالا ضرب نموده و مبلغ کامل را درج کند*
مثلا اگر کالایی قیمت آن 1000 ت باشد و تعداد 5 عدد و به ازاء هر عدد 50 ت تخفیف داده شود بایستی 50 ت در 5عدد ضرب شود و در درج قیمت مبلغ 250ت از 5000ت کسر گردد؟؟؟

خودم هم هنگ کردم !!!!!!!

با سلام

این مورد در نرم افزار وجود ندارد. به عنوان پیشنهاد به تیم فنی منتقل کردیم.

با سپاس
آدرسهای ارجاع