پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: حذف انبار
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام من دوتا انبار تعریف کردم که هیچ موجودی کالایی ندارن و توی هیچ فاکتوری ازشون استفاده نشده میخواک حذفشون کنم نمیشه خطا میده.تاکید میکنم هیچ فاکتوری مربوط به این انبار ها نیست
نقل قول:حذف انبار
سلام من دوتا انبار تعریف کردم که هیچ موجودی کالایی ندارن و توی هیچ فاکتوری ازشون استفاده نشده میخواک حذفشون کنم نمیشه خطا میده.تاکید میکنم هیچ فاکتوری مربوط به این انبار ها نیست

با سلام

اگر از اینکه این انبار داری هیچ نوع سندی اعم از فاکتور خرید، فروش، برگشتی، تولید، ضایعات، انبارگردانی و احیاناً موجودی اولیه کالا در اطلاعات کالاها با این انبار، ندارید مطمئن هستید، به شیوۀ زیر عمل کرده و نتیجه را اطلاع دهید.

وارد منوی "دستیار راهکار - ویرایش گروهی اطلاعات" شوید. سپس در قسمت انتخاب عملیات، گزینۀ "حذف کلی کالاهای بدون گردش از انبارها" را انتخاب کرده و بر روی دکمه "انجام عملیات" کلیک کنید. بعد از این کار مجددا سعی کنید انبار مربوطه را حذف کنید.

ضمن اینکه می توانید طبق آموزش موجود در لینک زیر انبار مربوطه را غیر فعال نیز نمایید :

معرفی انبارها
http://khoshamoz.ir/index.php/post981

با سپاس
(21-04-2018 03:52 PM)admin نوشته: [ -> ]
نقل قول:حذف انبار

با سلام

اگر از اینکه این انبار داری هیچ نوع سندی اعم از فاکتور خرید، فروش، برگشتی، تولید، ضایعات، انبارگردانی و احیاناً موجودی اولیه کالا در اطلاعات کالاها با این انبار، ندارید مطمئن هستید، به شیوۀ زیر عمل کرده و نتیجه را اطلاع دهید.

وارد منوی "دستیار راهکار - ویرایش گروهی اطلاعات" شوید. سپس در قسمت انتخاب عملیات، گزینۀ "حذف کلی کالاهای بدون گردش از انبارها" را انتخاب کرده و بر روی دکمه "انجام عملیات" کلیک کنید. بعد از این کار مجددا سعی کنید انبار مربوطه را حذف کنید.

ضمن اینکه می توانید طبق آموزش موجود در لینک زیر انبار مربوطه را غیر فعال نیز نمایید :

معرفی انبارها
http://khoshamoz.ir/index.php/post981

با سپاس

ببخشین من از نسخه رایگان استفاده میکنم ورژن ۱ همچین گزینه ای ندارم اگه نسخه رایگان جدیدتری از ورژن۱ اومده ممنون میشم لینک بدید
نقل قول:ببخشین من از نسخه رایگان استفاده میکنم ورژن ۱ همچین گزینه ای ندارم اگه نسخه رایگان جدیدتری از ورژن۱ اومده ممنون میشم لینک بدید

با سلام

در صورتی که از نسخه رایگان استفاده می کنید می توانید انبار مربوطه را غیر فعال نمایید.

نکته : روی نسخه رایگان بروز رسانی ارائه نمی گردد و بروز رسانی ها رایگان نمی باشند.

با سپاس
آدرسهای ارجاع