پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: کپی شارژ ماه های گذشته به آینده
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
روز بخیر
من مبلغ شارژ واحدهای مجتمع رو به صورت دستی ( برای رند کردن ) تغییر دادم .
اما حالا برای ماه های بعدی باز دوباره باید دونه به دونه وارد کنم . این کار برای 40 واحد کار بسیار سختیه .
راه حل چیه ؟
نقل قول:روز بخیر
من مبلغ شارژ واحدهای مجتمع رو به صورت دستی ( برای رند کردن ) تغییر دادم .
اما حالا برای ماه های بعدی باز دوباره باید دونه به دونه وارد کنم . این کار برای 40 واحد کار بسیار سختیه .
راه حل چیه ؟

با سلام

اول یک نکته : نیازی به رُند کردن مبلغ نیست. اتفاقّا هر چقدر مبالغ خردتر باشند موید این مساله است که محاسبات شما دقیق است و برای اهالی ساختمان هم قابل درک تر خواهد بود. شما می توانید در هنگام دریافت وجه مبالغی را به صورت رُند دریافت نمایید و در اینجا سیستم به صورت اتوماتیک حتی اگر 1 ریال مانده بدهی یا بستانکاری ایجاد شود در حساب شخص مربوطه درج خواهد کرد.

پاسخ شما : در نرم افزار شارژ ساختمان راهکار، شما می توانید بنا بر پارامترهایی که در فیلم آموزشی ارائه شده است، محاسبه شارژ را به سیستم بسپارید. همچنین می توانید این مبالغ محاسبه شده را نیز به دلخواه تغییر بدهید و دست شما در اعمال این تغییرات باز است. شما آمده اید و از گزینه دوم استفاده کرده اید و تغییراتی را دستی اعمال نموده اید. اگر بخواهید این روش را هر ماه تکرار کنید کارتان سخت می شود و باید به همین شکل عمل کنید. سیستم فقط بنا به پارامترهایش می تواند به صورت اتوماتیک اعمال مبلغ نماید.

در مورد امکان "کپی شارژ ماه های گذشته به آینده" به تیم فنی منتقل کردیم تا این مورد نیز را در صورت امکان در نرم افزار بگنجانند.

با سپاس
آدرسهای ارجاع