پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: بستن حسابها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
موضوع : بستن حسابها
باسلام:
ببخشید من نمیتونم حسابها رو ببندم . میشه کمکم کنید ؟
نقل قول:موضوع : بستن حسابها
باسلام:
ببخشید من نمیتونم حسابها رو ببندم . میشه کمکم کنید ؟

با سلام

چگونگی بستن حسابها در لینک آموزشی زیر به صورت کامل و تصویری توضیح داده شده است.

آموزش عملیات پایان دوره و بستن دوره مالی در سیستم یکپارچه راهکار
http://rahkarsoft.com/rahkaredu/index.php/post355329
سلام
باعرض معذرت من طبق لینک آموزشی جلو رفتم ولی زمانی که میخوام حسابهای موقت رو منتقل کنم به سند جاری هیچ اتفاقی نمیفته
نقل قول:باعرض معذرت من طبق لینک آموزشی جلو رفتم ولی زمانی که میخوام حسابهای موقت رو منتقل کنم به سند جاری هیچ اتفاقی نمیفته

با سلام

این مساله دو دلیل می تواند داشته باشد که این دو مورد را بررسی نمایید.

1. اساساً حسابهای موقت شما دارای مانده نباشند.
2. حسابهای موقت شما در سطح گروه حساب به درستی تعریف نشده باشند.

مورد دوم محتملتر است و اگر این مساله را داشتید اولاً بررسی کنید که گروه بندی حسابها به درستی به حسابهای موقت درآمد و هزینه و ... تخصیص داده شده باشد. و دوماً بررسی کنید که در فیلد "نوع گروه" در مشخصات گروه حساب، گزینه "موقت" انتخاب شده باشد.

لطفاً نتیجه را اطلاع دهید.
با سلام
من این نرم افزار رو واسه دو تا شرکت که کار حسابدارش رو به عهده گرفتم راه اندازی کردم -ولی نیاز به یه دوره آموزش مختصر دارم.چطور میتونم اموزش این نرم افزار رو ببینم شما میتونید کسی رو معرفی کنید که بتونه منو کامل آموزش بده جداگانه و با هزینه شخصی .ممنون میشم کمکک کنید
نقل قول:با سلام
من این نرم افزار رو واسه دو تا شرکت که کار حسابدارش رو به عهده گرفتم راه اندازی کردم -ولی نیاز به یه دوره آموزش مختصر دارم.چطور میتونم اموزش این نرم افزار رو ببینم شما میتونید کسی رو معرفی کنید که بتونه منو کامل آموزش بده جداگانه و با هزینه شخصی .ممنون میشم کمکک کنید

با سلام

متاسفانه ما چنین رویه ای نداریم و اصلا بحث هزینه اش هم نیست. تشکیلات و ظرفیت لازم برای اینگونه خدمات را در اختیار نداریم. شما می توانید با آموزشهای موجود در دانشنامه راهکار و لینک های دیگری که برایتان ارسال می شود آموزشهای لازم را کسب کنید و اگر ابهامی هم در میان باشد ما در تالار گفتمان پاسخگوی ابهامات هستیم.

با سپاس
آدرسهای ارجاع