پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: نسخه جدید سیستم یکپارچه
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام خدمت شما و تبریک سال نو . ممنون از زحمات دوستان بزرگوار راهکار سافت . میخواستم بدونم نسخه جدید سیستم یکپارچه تو سال جدید چه موقع تو سایت گذاشته میشه. ممنون از زحمات شما بی صبرانه منتظر پیشرفت هر چه بهتر راهکار سافت هستیم. سپاسگزارم
نقل قول:سلام خدمت شما و تبریک سال نو . ممنون از زحمات دوستان بزرگوار راهکار سافت . میخواستم بدونم نسخه جدید سیستم یکپارچه تو سال جدید چه موقع تو سایت گذاشته میشه. ممنون از زحمات شما بی صبرانه منتظر پیشرفت هر چه بهتر راهکار سافت هستیم. سپاسگزارم

با سلام

از طرف خودم و مجموعه راهکار سال خوبی را برای شما آرزومندیم.

احتمالا در طول فروردین ماه یک نسخه جدید ارائه خواهد شد. متاسفانه امکان اعلام تاریخ دقیق میسر نمی باشد. برای اینکه در اولین فرصت از ارائه بروز رسانی مطلع شوید توصیه می کنم در کانال تلگرام راهکار سافت به آدرس https://telegram.me/rahkarsoft عضوشوید.

با سپاس
ممنون و سپاس از شما
با سلام خدمت دوستان راهکار سافت . قرار بود یک نسخه از سیستم یکپارچه تو این ماه بروزرسانی شه . با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایان ماه امکان هست بدونیم چه روز ابدیت میشه نسخه جدید . ممنون از شما بزرگواران راهکار سافت.
سلام و وقت بخیر خدمت عزیزان ، من شغلم بازرگانی داخلیه میخواستم بدونم میشه همزمان چند نسخه از برنامه رو خرید روی چند دستگاه مثلا لپ تاپ و کامپیوتر شخصی و سیستم کامپیوتر توی محل کار نصب کرد ، ولی یه شماره تلفن برای همه نسخه ها ثبت کرد ؟ چون من زیاد مسافرت میرم میخوام یک نسخه از اطلاعات فروش و نرم افزار همرام باشه .
نقل قول:سلام و وقت بخیر خدمت عزیزان ، من شغلم بازرگانی داخلیه میخواستم بدونم میشه همزمان چند نسخه از برنامه رو خرید روی چند دستگاه مثلا لپ تاپ و کامپیوتر شخصی و سیستم کامپیوتر توی محل کار نصب کرد ، ولی یه شماره تلفن برای همه نسخه ها ثبت کرد ؟ چون من زیاد مسافرت میرم میخوام یک نسخه از اطلاعات فروش و نرم افزار همرام باشه .

با سلام

اول یک نکتۀ مهم : شماره موبایلی که در هنگام خرید نرم افزار از شما دریافت می شود، برای دریافت راحتتر کدهای فعال سازی در هنگام بروز رسانی ها از طریق پیامک می باشد و کاربرد دیگری هم ندارد. هیچ مانعی وجود ندارد که با یک شماره موبایل چندین نسخه خریداری شود و محدودیتی هم ندارد. شما می توانید با یک شماره موبایل صدها نسخه خریداری کنید.

در مورد انتقال اطلاعات روی کامپیوتر و یا لپ تاپ ها هم هیچ مشکلی نیست. شما می توانید اطلاعات خود را از روی یک کامپیوتر یک آپ گیری نمایید و در کامپیوتر دیگر بازیابی کنید. به همین سادگی همیشه آخرین اطلاعات را همراه خود خواهید داشت.

یک نکته مهم دیگر : در سایت پیشنهاد شده است که از نسخه 2008 اس کیو ال سرور استفاده نمایید، روی همه کامپیوترها از همین نسخه استفاده کنید. اگر نسخه های اس کیو ال سرور یکسان نباشند امکان بازیابی وجود نخواهد داشت.

با سپاس
سلام دوستان راهکار سافت . مشخص شد نسخه جدید چه تاریخی رو سایت قرار میگیره ؟ با سپاس از شما
نقل قول:سلام دوستان راهکار سافت . مشخص شد نسخه جدید چه تاریخی رو سایت قرار میگیره ؟ با سپاس از شما

با سلام

اگر مشکلی نباشد انشالله تا قبل از 15 اردیبهشت بروز رسانی جدید ارائه خواهد شد.
آدرسهای ارجاع