پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: اطلاعات اول دوره
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام و خسته نباشید . در سیستم یکپارچه برای مثال من میخوام در سال ۹۷ نرم افزارو راه اندازی و اطلاعات اول دوره رو وارد کنم. چطور باید چکهای دریافتنی و پرداختنی که قبلا داشتم و سر رسیدش نشده تو سیستم وارد کنم که تاثیری روی حساب اشخاص نزاره . ممنون از شما دوست عزیز. چون وقتی مانده حساب شخص و وارد میکنم برای شروع بکار اولیه، چکهایی که قبلا از شخص گرفتم یا پرداخت کردم رو حسابش اثر گذار میشه. از طرفی ممکنه چند فقره از چکهای دریافتی برگشت بخوره باید تو سیستم ثبت شه که بتونیم عملیات برگشت یا استردادشو انجام بدیم . معمولا باید یه ماژولی باشه بعنوان ثبت اطلاعات اولیه که شامل موجودی کالای اول دوره و چکهای پرداختی شرکت یا دریافتنی اشخاص باشه که تاثیری روی عملکرد مانده حساب اول دوره نزاره. ممنون میشم راهنمایی کنید.
نقل قول:سلام و خسته نباشید . در سیستم یکپارچه برای مثال من میخوام در سال ۹۷ نرم افزارو راه اندازی و اطلاعات اول دوره رو وارد کنم. چطور باید چکهای دریافتنی و پرداختنی که قبلا داشتم و سر رسیدش نشده تو سیستم وارد کنم که تاثیری روی حساب اشخاص نزاره . ممنون از شما دوست عزیز. چون وقتی مانده حساب شخص و وارد میکنم برای شروع بکار اولیه، چکهایی که قبلا از شخص گرفتم یا پرداخت کردم رو حسابش اثر گذار میشه. از طرفی ممکنه چند فقره از چکهای دریافتی برگشت بخوره باید تو سیستم ثبت شه که بتونیم عملیات برگشت یا استردادشو انجام بدیم . معمولا باید یه ماژولی باشه بعنوان ثبت اطلاعات اولیه که شامل موجودی کالای اول دوره و چکهای پرداختی شرکت یا دریافتنی اشخاص باشه که تاثیری روی عملکرد مانده حساب اول دوره نزاره. ممنون میشم راهنمایی کنید.

با سلام

در مورد چکهای پرداختی و دریافتی و اساسا کل اسناد خزانه داری از روش ارائه شده در آموزش زیر استفاده کنید :

روش ثبت چکهای اول دوره در نرم افزار خزانه داری راهکار
http://khoshamoz.ir/index.php/post2304

نکته بعد از مطالعه لینک آموزشی : مکانیزم مشابهی برای سایر ماژولهای دیگر که تولید اسناد اتوماتیک حسابداری می کنند وجود دارد.
سپاس فراوان از شما بزرگواران
آدرسهای ارجاع