پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: سیستم کدینگ
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام و خسته نباشید

میخوام تعریف کد اینطور باشه که از کد شماره ۰۰۰۰۰۱ شروع بشه و بصورت اتوماتیک پیش بره، تنظیماتی وجود داره که این روش رو انجام بده؟
چون من فرقی بین سیستم کدینگ پیشفرض با سیستم کدینگ من نمیبینم، اصولاً این دو چه تفاوتی با هم دارن؟
با سلام

نقل قول:میخوام تعریف کد اینطور باشه که از کد شماره ۰۰۰۰۰۱ شروع بشه و بصورت اتوماتیک پیش بره، تنظیماتی وجود داره که این روش رو انجام بده؟

متاسفانه این روش در نرم افزار به شکل اتوماتیک وجود ندارد. اما اگر بخواهید می توانید به صورت دستی کدهایتان را به این شکل بدهید. ضمن اینکه این مساله را در قالب پیشنهاد به تیم فنی منتقل کردیم.

نقل قول:چون من فرقی بین سیستم کدینگ پیشفرض با سیستم کدینگ من نمیبینم، اصولاً این دو چه تفاوتی با هم دارن؟

در مورد مساله سیستمهای کدینگ و فلسفه قرار دادن آن در نرم افزار راهکار، در نوشتار زیر می توانید اطلاعات خوبی را کسب کنید.

سیستم های کدینگ کالا
http://khoshamoz.ir/index.php/post753

سپاس
منظورم اینه که مثلاً کد ۰۰۰۰۰۱ رو به سیستم معرفی کنی که از اون شماره به بعد پیش بره یعنی کد بعدی بشه ۰۰۰۰۰۲

چون وقتی کد توسط سیستم معرفی میشه بعد از کد شماره ۱ کد شماره ۱۱ نمایش داده میشه بعد کد ۲
یعنی سیستم هر کدی که اولش ۱ باشه رو نشون میده بعد کد هایی که اولش ۲ باشه و بعد ۳ و به همین ترتیب پیش میره
مثلاً بعد از بارکد شماره ۳۹، بارکد شماره ۴ رو نشون میده، بعد بارکدهای ۴۱ و ۴۲ و...
فعلاً تنها راه حل این مشکل اینه که اول هر بارکد چندتا صفر بذاری

اگه این مشکل برطرف بشه دیگه مجبور نیستم برای هر کالا اول چند تا صفر بذارم
لطفاً در صورت برطرف شدن این موضوع در بروز سانی های بعدی از طریق ایمیل یا تلگرام اطلاع رسانی کنید
ممنون از لطف شما
با سلام

نقل قول:لطفاً در صورت برطرف شدن این موضوع در بروز سانی های بعدی از طریق ایمیل یا تلگرام اطلاع رسانی کنید

در تمامی بروز رسانی های راهکار، لیست موارد موجود در بروز رسانی قطعاً در کانال تلگرام راهکار و همینطور در سایت راهکار ارائه می شوند.

در لینک زیر می توانید موارد اضافه شده در تک تک نسخه های بروز رسانی را مشاهده نمایید :

دانلود آخرین نسخه نرم افزار فروشگاهی راهکار سافت
http://new.rahkarsoft.com/index.php/post184

سپاس
آدرسهای ارجاع