پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: تنظیمات پیشفرض نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی راهکار
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
در مورد نصب سوال دارم

اگه به دلایلی مجبور به نصب مجدد ویندوز شدم، نحوه و شرایط نصب نرم‌افزار چگونه است؟
آیا باید دوباره هزینه پرداخت بشه؟
سوال بعد اینکه :در زمان استفاده از نسخه آزمایشی تعدادی تعاریف کالا و فاکتور و غیره به صورت موقت و آزمایشی انجام دادم،
الآن بعد از نصب نسخه بروز سانی، کالا ها و فاکتورهای ثبت شده قبل رو حذف کردم،
حالا میخوام کالاها رو از نو به صورت دقیق و کامل ثبت کنم که پیغام میده Sadدر بارکدهای وارد شده موارد تکراری یافت شد)
آیا اگر نرم‌افزار رو آنیستال کنم و دوباره نصب کنم که همه تغییرات به حالت پیشفرض برگرده، مشکلی نداره؟
یا راهی برای پاک کردن اطلاعات ذخیره شده قبلی هست؟
در کل میخوام تغییرات و آزمایش هایی که در نسخه قبل انجام دادم در این نسخه اعمال نشه و چشم پوشی بشه،
با سلام

نقل قول:اگه به دلایلی مجبور به نصب مجدد ویندوز شدم، نحوه و شرایط نصب نرم‌افزار چگونه است؟
آیا باید دوباره هزینه پرداخت بشه؟

در این مورد نیاز به هزینه مجدد نمی باشد. سریال شما بر اساس سریال سخت افزاری مادر برد شما می باشد و تا زمانی که مادربرد تعویض نشود نیاز به خرید ندارید. در واقع روی هر کامپیوتر صرفاً یکبار خرید می کنید و برای همیشه قابل استفاده خواهد بود. در این زمینه توضیحات کامل در لینک دانلود بروز رسانی ها در سایت آمده است.

نقل قول:سوال بعد اینکه :در زمان استفاده از نسخه آزمایشی تعدادی تعاریف کالا و فاکتور و غیره به صورت موقت و آزمایشی انجام دادم،
الآن بعد از نصب نسخه بروز سانی، کالا ها و فاکتورهای ثبت شده قبل رو حذف کردم،
حالا میخوام کالاها رو از نو به صورت دقیق و کامل ثبت کنم که پیغام میده Sadدر بارکدهای وارد شده موارد تکراری یافت شد)
آیا اگر نرم‌افزار رو آنیستال کنم و دوباره نصب کنم که همه تغییرات به حالت پیشفرض برگرده، مشکلی نداره؟
یا راهی برای پاک کردن اطلاعات ذخیره شده قبلی هست؟
در کل میخوام تغییرات و آزمایش هایی که در نسخه قبل انجام دادم در این نسخه اعمال نشه و چشم پوشی بشه،

برای حذف کلی اطلاعات روش ساده ای وجود دارد که لینک آموزش این کار را برایتان ارسال می کنم.

روش پاک کردن کلی اطلاعات نرم افزار فروشگاهی راهکار
http://rahkarsoft.com/rahkaredu/index.php/post355334
آدرسهای ارجاع