پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: نمایش کاربران سیستم
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
باسلام. آیا در سیستم یکپارچه تمهیداتی در نظر گرفته شده که بتوان کاربران آنلاین را(در حالت شبکه) مشاهده کرد؟ به عنوان مثال بنده که مدیر سیستم هستم بتوانم کاربرانی که در حال حاضر در حال استفاده از سیستم هستند را مشاهده کنم؟
و سوال دوم اینکه سیستم لوگ گیری نرم افزارتون به چه صورته؟ آیا فعالیت های هر کاربر در فرم خاصی ذخیره میشه که بتوان به صورت یکجا اونها رو مشاهده کرد؟
نقل قول:باسلام. آیا در سیستم یکپارچه تمهیداتی در نظر گرفته شده که بتوان کاربران آنلاین را(در حالت شبکه) مشاهده کرد؟ به عنوان مثال بنده که مدیر سیستم هستم بتوانم کاربرانی که در حال حاضر در حال استفاده از سیستم هستند را مشاهده کنم؟
و سوال دوم اینکه سیستم لوگ گیری نرم افزارتون به چه صورته؟ آیا فعالیت های هر کاربر در فرم خاصی ذخیره میشه که بتوان به صورت یکجا اونها رو مشاهده کرد؟

با سلام

متاسفانه هیچ کدام از دو موردی که گفتید در سیستم پیش بینی نشده است. این موارد را به عنوان پیشنهاد به تیم فنی منتقل کردیم.

با سپاس
(08-03-2018 07:40 AM)admin نوشته: [ -> ]
نقل قول:باسلام. آیا در سیستم یکپارچه تمهیداتی در نظر گرفته شده که بتوان کاربران آنلاین را(در حالت شبکه) مشاهده کرد؟ به عنوان مثال بنده که مدیر سیستم هستم بتوانم کاربرانی که در حال حاضر در حال استفاده از سیستم هستند را مشاهده کنم؟

با سلام

متاسفانه هیچ کدام از دو موردی که گفتید در سیستم پیش بینی نشده است. این موارد را به عنوان پیشنهاد به تیم فنی منتقل کردیم.

با سپاس
از پاسخگوییتون ممنون.
درون خود sqlserver در کدام جول اطلاعات لوگ ذخیره میشه؟
و سوال دوم اینکه پیشبینیتون اینه که نسخه بعدی نرم افزار راهکار رو در چه ماهی ارائه میدین و آیا تغییر عمده ای با آخرین ورژنتون داره؟ یعنی ماژولی بهش اضافه میشه؟
با سلام

نقل قول:درون خود sqlserver در کدام جول اطلاعات لوگ ذخیره میشه؟

متاسفانه در این زمینه بنده اطلاعاتی ندارم، می توانید در گوگل و یا سایتهای مرتبط با اس کیو ال سرور جستجو نمایید.

نقل قول:و سوال دوم اینکه پیشبینیتون اینه که نسخه بعدی نرم افزار راهکار رو در چه ماهی ارائه میدین و آیا تغییر عمده ای با آخرین ورژنتون داره؟ یعنی ماژولی بهش اضافه میشه؟

رویه عادی راهکار اینست که تلاش بر ارائه بروز رسانی ماهیانه می باشد. معمولاً هر ماه یک بروز رسانی ارائه می شود اما خوب برخی اوقات هم به دلیل مشکلات این رویه با تاخیر مواجه می شود. در مورد امکانات داخل بروز رسانی امکان اطلاع رسانی پیشاپیش را نداریم، بعد از افزوده شدن امکانات جدید و همینطور طی شدن فرآیندهای تست از طریق سایت و در لینکهای زیر اطلاع رسانی دقیق صورت می پذیرد.

دانلود آخرین نسخه نرم افزار فروشگاهی راهکار سافت
http://new.rahkarsoft.com/index.php/post184

دانلود آخرین نسخه سیستم یکپارچه راهکار سافت
http://new.rahkarsoft.com/index.php/post182

ضمن اینکه در کانال تلگرامی راهکار سافت نیز این اطلاعات ارائه می شود.
آدرس کانال : @rahkarsoft

سپاس
آدرسهای ارجاع