پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: ثبت فاکتور
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام برای ثبت فاکتور چرا نمیشه تعداد کارتن را ضرب بر واحد و ضرب بر فی کالا وارد کرد که ضعف بزرگی میباشد برای اشخاصی که مثل بنده کار عمده فروشی میکنیم؟!،در راهکار برای اینکار باید تعداد کارتن را برای واحد دوم و مبلغ یک کارتن را ثبت کرد واسه ما که تعداد اقلام بالای سیصد محصول میباشد و برای هر کالا دو بار در دو واحد کالا تعریف کردن کار سخته، من از هلو استفاده میکردم الان که از راهکار استفاده میکنم برای ثبت فاکتور عمده کار برام زمانگیر و سخت شده ،لطفا رسیدگی کنین،بنده حسابداری هلو را گذاشتم کنار ولی بخاطر این ضعف و اینکه در حساب معین اشخاص ریز گزارشات و ریز فاکتور و چکها نشون نمیده واقعا .............،اونم تو این ایام که شبه عیده سرمون شلوغه،همش باید ماشین حسابم کنارم باشه یا تعداد کارتونو خودم دستی ضرب بر واحدش کنم یا فی جز را ضرب بر واحد کارتن ،واقعا عجیبه برنامه نویسان به این چیز جزیی که همه برنامه حسابداریا دارن توجه نکرد؟لطفا رسیدگی کنین،
با سلام

این پیشنهادات را به تیم فنی منتقل کردیم.

نقل قول: تعداد کارتن را ضرب بر واحد و ضرب بر فی کالا وارد کرد

در این مورد اگر تصویری دارید ارسال کنید تا واضح تر متوجه منظورتان شویم.

با سپاس
روش فرستادن تصویر برای شما چگونه میباشد راهنماییم کنید !؟[/align][/quote][/code]
با سلام

برای ارسال تصویر بر روی دکمه Choose file در قسمت پیوست کلیک کنید و تصویر را در آنجا به صورت ضمیمه بفرستید.

[عکس: 00000000000000010676.png]
با سلام

[attachment=242]

سلام[attachment=243]

سلام ضمنا چرا در فاکتور فروش بدهی قبلی مشتری با مبلغ فاکتور جدید جمعش محاسبه نمیشه و نوشته بشه بدهی قبلی جدا نوشته میشه و جمع فاکتور جدا اینمکه باز باید یه ماشین حساب دنبال راننده پخش باشه جمعش حساب کنه دستی داخل فاکتور وارد کنه؟ لطفا بجای گزارش راهکار ساز چیزی جزئی و اصلی سیستم حسابداریتونو بررسی کنید،داخل گذارش کاردکس کالا تعداد وارد شده اول دوره را به تعداد صادره کسر نمیکنا و مانده موجودی کالا را حساب کرده و ذکر کنه،داخل گزارشات چکها پرداختی چرا مبلغ چکهای پاس شده را مجزا از چکها پاس نشده نمیده، و فقط مبلغ کل چکهای پرداختی رو میده،یعنی آگه بخام بدونم که چه مبلغی چک پاس نشده دارم باید اینم جمع و تفریق کنم، سیستم حسابداری یعنی اینکه من نیازی به ماشین حساب نداشته باشم نه داخل هر مورد که میرم یه ماشین حساب کنارم باشه باز دستی حساب کتاب کنم،راهکار فروشگاهی مال یه فروشگاه جزیی و کوچیکه؟
با سلام

این پیشنهادات به تیم فنی منتقل شدند.

با سپاس
آدرسهای ارجاع