پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: تغییر در فاکتور معین
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با عرض خداقوت خدمت دوستان راهکاری گرامی

همکاران سنگ نرم افزار هلو رو بر سر ما میزنن که یه همچین فاکتور معینی داره و همه چیز تو در قالب یه فاکتور چاپی مشخه اما نرم افزار راهکار نداره و باید چندتا فاکتور صادر بشه و در کنار هم قرار بگیره تازه مانند هلو نمیشه... میشه لطف کنید اگر داره بهم بگید کجا باید برم اگر نداره حتما حتما تو آپدیت بعدیتون اعمال بفرمایید. خیلی کار رو راحتتر میکنه این شکل خروجی معین
باس سپاس از لطف شما
با سلام

چنین گزارشی در نرم افزار نداریم. این پیشنهاد را به تیم فنی منتقل کردیم.

سپاس
با عرض خسته نباشید...

جسارته اما باید قبول کرد. ببیند الان من و خیلی از همکاران در حوزه های گوناگون نرم افزار شمارو نصب کردن و خیلی مشکله که بخوان تغییر نرم افزار بدن.
من هر دفعه مشکل یا ایراد یا پیشنهادی یا از خودم یا از دوستان دیگه میبینم که منطقیه و باید اعمال بشه شما میگید دادیم تیم بررسی کند . بعد چندتا آپدیت جدید میدید بیرون هیچکدوم اعمال نشده هیچ یه چیزایی اضافه شده فرضا ارسال پیامک یا زدن کلید هایی برای انجام سریعتر یا تغییر در دستیار همکار. دوستان چرا ایراد یا پیشنهاد ها رو میخونید و کار دیگه ای انجام میدید. مهم نیست. این رو هم دیگه چندین بار شنیدم که پیشنهاد های زیادی میرسه و باید بررسی شه . آقا من دنبال دارم میکنم . آخه شما اصل رو ول میکنید فرع رو بهش بال و پر میدید. درسته تغییرات زیادی داشته تا به الان اما مهمترین تغییرات رو سپردید به تیم فنی که الان چند ماهه دارن بررسی میکنن. بعدشم یه آپدیت میاد که هیچ ربطی به پیشنهاد ها و مشکلات قبلی لااقل در 70 درصدش نداره. سپاسپگزارم اگر پاسخ منطقی بدید.

الان یه مشکل دیگه ایم هم که هست وقتی واسه یه فاکتور من تاریخ تسویه تعیین میکنم طرف بعد از یه مدت میاد حساب میکنه حالا قبل از تاریخ تسویه یا بعد از اون و من دریافتی رو تو امور مالی میزنم . دوباره هر روز صبح باید اون فاکتورش بیاد بالا که آقا این تسویه نشده . خوب یه مقایسه بین پرداختی طرف و بدهی طرف بشه خود به خود باید اون فاکتور تسویه بشه دیگه . این رو هم بررسی بفرمایید.
با سلام

دوست بزرگوار بنده طبق وظیفه این پیشنهادات شما را هم به تیم فنی منتقل کردم. اینکه هر شخصی بنا به نیاز خودش موارد پیشنهاد شده را ارجح تر بداند عادی است و درد و دل شما را با جان و دل شنیدیم.

به هر حال از اینکه این موارد را با ما در میان می گذارید سپاسگزاریم.
آدرسهای ارجاع