پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: اسان سازی فاکتور فروش
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام
بنده مشاوره سیستم های حسابداری هستم
و برای اصناف مختلف نرم افزارهای مختلف نصب میکنم
امروز چند روزی است با توجه به شلوغی فروشگاه ها با بنده تماس میگیرند که سرعت استفاده برای صدور فاکتور کم میباشد
و باید چندین کلید را بزنیم تا فاکتور ثبت شود
ابتدا کلید ثبت فاکتور بعد منتقل میشوند به تسویه فاکتور بعد باید کلید سبز بزن تا مبلغ بنشیند بعد در اخر صفحه تسویه ثبت کنند و در انتها پرینت بیاید

و از بنده درخواست نرم افزارهایی میکنند که فقط با یک کلید تصفیه انجام و پرینت خارج گردد

ممنون میشوم اگر لطف کنید این قسمت های مختلف همه با یک کلید و میانبر تعریف شود و همه در یک صفحه باشد
ثبت
ثبت و تسفیه کامل نقدی و فاکتور جدید و چاپ
ثبت وتسفیه کامل کارت خوان وفاکتور جدید و چاپ
ثبت و تسفیه ترکیبی
با سلام

پیشنهاد شما را به تیم فنی منتقل کردیم.

ضمن اینکه توصیه می کنیم فیلم آموزشی زیر را نیز حتماً ببینید.

فیلم آموزشی : نحوه تسویه فاکتور خرید بصورت نقد و دستگاه کارتخوان، در نرم افزار فروشگاهی راهکار
http://rahkarsoft.com/rahkaredu/index.php/post355449

با سپاس
این جواب شما چه ربطی به سوال بنده خدا داشت ،بنده هم هایپر مارکت دارم و با این مشکل مواجه شدم با شرایط کنونی قادر به تعویض برنامه حسابداری هم نیستم مودندم چکار کنم،
با سلام

نقل قول:این جواب شما چه ربطی به سوال بنده خدا داشت ،بنده هم هایپر مارکت دارم و با این مشکل مواجه شدم با شرایط کنونی قادر به تعویض برنامه حسابداری هم نیستم مودندم چکار کنم،

ایشان یک پیشنهادی داشتند و ما هم در پاسخ گفتیم که پیشنهاد به تیم فنی منتقل می شود، ضمن اینکه توصیه کرده ایم برای درک بهتر نرم افزار آموزش بخش تسویه را مطالعه کنند. توصیه می کنم قبل از قضاوت عجولانه و شتابزده با مکث بیشتری پاسخ را بخوانید.

در مورد مساله شما هم پیشنهادتان را به تیم فنی منتقل می کنیم. ضمن اینکه توصیه می کنیم در بخش تنظیمات برنامه و تنظیمات مخصوص کاربر گزینه های زیر را نیز بررسی نمایید، ممکن است برخی از گزینه ها مطلوب شما باشند.

[عکس: 00000000000000011131.PNG]
درخواست ما این بوده که وقتی فاکتور بصورت نقدی برای یک کار بر انتخاب شد بعد ثبت فاکتور نیاز به نشان دادن دریافت امور مالی نباشد ،یعنی وقتی فاکتور تمام شد روی کلید ثبت و چاپ فاکتور اینتر شد صفحه امور مالی باز نشود که نیاز باشد روی آن هم دکمه ثبت زده شود، در مرحله قبلی یعنی بعد از ثبت و چاپ فاکتور که بر روی گزینه اینتر شدگزینه چاپ نمایش داده شود، همین
نقل قول:اسان سازی فاکتور فروش
درخواست ما این بوده که وقتی فاکتور بصورت نقدی برای یک کار بر انتخاب شد بعد ثبت فاکتور نیاز به نشان دادن دریافت امور مالی نباشد ،یعنی وقتی فاکتور تمام شد روی کلید ثبت و چاپ فاکتور اینتر شد صفحه امور مالی باز نشود که نیاز باشد روی آن هم دکمه ثبت زده شود، در مرحله قبلی یعنی بعد از ثبت و چاپ فاکتور که بر روی گزینه اینتر شدگزینه چاپ نمایش داده شود، همین

با سلام

پیشنهاد شما به تیم فنی منتقل شد.

سپاس
آدرسهای ارجاع