پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: چک برگشتی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
چک مشتری را خرج کرده ام و برگشت خورده و در سیستم ثبت کرده ام.
حالا در منوی چکهای دریافتی برگشتی است و بجز لغو آخرین عملیات کار دیگری نمی توانم روی چک انجام دهم.

فرضا حالا چک توسط خودم وصول شده یا صاحب چک وجه را نقدی داده و چک را گرفته یا می خواهم مجددا خرج کنم یا لاوصول و جزو زیان محسوب می شود... چطور در سیستم ثبت شود؟
متشکرم
با سلام

نقل قول:سلام
چک مشتری را خرج کرده ام و برگشت خورده و در سیستم ثبت کرده ام.
حالا در منوی چکهای دریافتی برگشتی است و بجز لغو آخرین عملیات کار دیگری نمی توانم روی چک انجام دهم.

فرضا حالا چک توسط خودم وصول شده یا صاحب چک وجه را نقدی داده و چک را گرفته یا می خواهم مجددا خرج کنم یا لاوصول و جزو زیان محسوب می شود... چطور در سیستم ثبت شود؟
متشکرم

متاسفانه این موردی که شما فرمودید در نرم افزار فروشگاهی راهکار پیش بینی نشده است که البته به تیم فنی منتقل کردیم. در حال حاضر شما می توانید به شیوه زیر چک مربوطه را ثبت کنید. ابتدا با لغو آخرین عملیات چک را به وضعیت قبلی (خرج شده) برگردانید. سپس در چکهای خرج شده نیز با لغو آخرین عملیات آن را به وضعیت قبلی (وصول نشده) برگردانید. حالا چک شما به وضعیت اولیه باز گشته است و می توانید آن را وصول کنید. اگر هم صاحب چک وجه نقد داده باشد و چک را پس گرفته باشد، می توانید دریافتی نقدی را ثبت کرده و اساساً چک را حذف کنید تا تاثیری در سیستم مالی نگذارد. البته صحیح تر اینست که در برنامه گزینه ای با نام عودت چک باشد که این مورد را هم به تیم فنی منتقل کردیم.

با سپاس
آدرسهای ارجاع