پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: مشکل شبکه در کلاینت
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
نرم افزار در سیستم سرور بدون مشکل نصب شده و بالا میاد ... اما در سیستم دوم که برنامه رو نصب کردم (بدون SQL ) و تنظیمات رشته رو هم انجام دادم ولی این پیغام رو میده
با سلام.
این مساله دلایل زیادی می تواند داشته باشد. اساسآ برای نصب اس کیو ال در شبکه باید شخصی که این کار را انجام می دهد باید تا حدودی در شبکه با تجربه باشد.
به هر حال موارد زیر را بررسی کنید.

1. نسخه ای از نرم افزار اس کیو ال سرور که بر روی سرور نصب شده است نمی تواند نسخه اکسپرس باشد باید نسخه کامل آن نصب شده باشد.
2. برای اتصال به اس کیو ال از طریق شبکه اس کیو ال سرور باید در مود sql authentication نصب شده باشد و کاربر اس کیو ال به همراه کلمه عبور اس کیو ال سرور مورد نیاز می باشد.
3. اس کیو ال سرور باید در فایر وال و ویروس یاب ها به عنوان استثنا exception تعریف گردد تا فایروال یا آنتی ویروس جلوی آن را نگیرد.
4. در تنظیمات رشته اتصال بر روی کلاینت باید مود شبکه را انتخاب نمایید و نام کاربر اس کیو ال و کلمه عبور آن را وارد نمایید.

با تشکر.
(08-06-2015 08:12 PM)تیم پشتیبانی راهکار نوشته: [ -> ]با سلام.
این مساله دلایل زیادی می تواند داشته باشد. اساسآ برای نصب اس کیو ال در شبکه باید شخصی که این کار را انجام می دهد باید تا حدودی در شبکه با تجربه باشد.
به هر حال موارد زیر را بررسی کنید.

1. نسخه ای از نرم افزار اس کیو ال سرور که بر روی سرور نصب شده است نمی تواند نسخه اکسپرس باشد باید نسخه کامل آن نصب شده باشد.
2. برای اتصال به اس کیو ال از طریق شبکه اس کیو ال سرور باید در مود sql authentication نصب شده باشد و کاربر اس کیو ال به همراه کلمه عبور اس کیو ال سرور مورد نیاز می باشد.
3. اس کیو ال سرور باید در فایر وال و ویروس یاب ها به عنوان استثنا exception تعریف گردد تا فایروال یا آنتی ویروس جلوی آن را نگیرد.
4. در تنظیمات رشته اتصال بر روی کلاینت باید مود شبکه را انتخاب نمایید و نام کاربر اس کیو ال و کلمه عبور آن را وارد نمایید.

با تشکر.

مواردی رو که گفتید چک کردم .. باز هم درست نشد اگر امکانش هست لطفا با تیم ویور وارد سیستم من بشید و ببینید اشکال کار کجاست ؟!

* نرم افزار اس کیو ال رو سیستم من ک کلاینت هست نصب نیست
با سلام دوباره.
لطفآ لینک زیر را مطالعه نمایید.

http://new.rahkarsoft.com/support.html

با تشکر.
آدرسهای ارجاع