پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: خروجی گرفتن از برنامه
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام
خواستم‌بدونم برای خروجی گرفتن‌از برنامه ، غیر از محیط نرم افزار‌امکان داره از فولدر خود برنامه بشه خروجی گرفت ؟
به خاطر مشکل ویندوزم نمیتونم برنامه رو باز کنم‌ و میخواستم اگر بشه از فولدر برنامه خروجی اطلاعا‌تم زو بگیرم؟
با سلام

وارد مسیر نصب برنامه شوید. یک فایل با نام BackUp.EXE وجود دارد. از طریق آن فایل می توانید بک آپ گیری نمایید. ضمن اینکه برای احتیاط توصیه می شود دو یا سه نسخه بک آپ تهیه کنید که اگر هم به هر دلیلی یکی از فایلها خراب شود آن یکی ها را در اختیار داشته باشید.

برای احتیاط از فولدر Database و محتویات آن نیز یک کپی تهیه کنید.

نکته بسیار مهمتر : قبل از اینکه نرم افزار را پاک کنید، حتما از طریق تلگرام و شماره 09106790876 با کارشناسان نصب راهکار ارتباط برقرار کنید و تصویر خطای را برایشان بفرستید. ممکن است بدون نیاز به پاک کردن برنامه، مشکل را برای شما حل کنند.
منظورتون رو از "
وارد مسیر نصب برنامه شوید. یک فایل با نام BackUp.EXE وجود دارد. از طریق آن فایل می توانید بک آپ گیری نمایید. "
نفهمیدم.توی فولدر برنامه همچین فایلی ندیدم.....
نمیتونم برنامه رو اجرا کنم ولی فایلاش رو دسترسی دارم
با سلام

در مسیر نصب برنامه که وارد شوید این فایل را خواهید دید. تصویرش را برایتان در ادامه قرار داده ام.

[عکس: 00000000000000007933.png]

وقتی این فایل را اجرا کنید، مشابه تصویر زیر برنامه مربوطه اجرا خواهد شد و از آن طریق می توانید بک آپ گیری (یا به قول خودتان خروجی اطلاعات) بگیرید.

[عکس: 00000000000000007932.png]

اگر این فایل را در مسیر برنامه نمی بینید باید نسخه خود را به آخرین نسخه بروز رسانی کنید. چون این فایل از نسخه خاصی به بعد اضافه شده است و در همه نسخه ها موجود نمی باشد.

ضمن اینکه توصیه اولیه بنده را هم لحاظ کنید و حتما از طریق تلگرام با کارشناسان نصب ارتباط برقرار کنید تا این مشکل را روی کامپیوتر شما بررسی کنند.
آدرسهای ارجاع