پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: ویرایش اضافات/کسورات فاکتور
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام و احترام، در فرم اضافات/کسورات فاکتور، نمی توان موردی را ویرایش کرد. به ناچار یکبار رکورد را حذف می کنم و مجدد با تغییرات مربطه ام، آنرا ایجاد می کنم.
اگر امکان ویرایش برای رکوردها فراهم باشد، به نظرم بهتر است، یا شاید من نحوه ویرایش آنرا نمی دانم، در اینصورت ممنون خواهم شد راهنمایی فرمایید، با تشکر
با سلام

برنامه همینطور طراحی شده است. اگر چیزی را در آنجا اشتباه زدید، باید حذف کنید و دوباره ثبت کنید. آن قسمت ویرایش ندارد.

با سپاس
نمی دانم چه دلیلی پشت آن است که برایم منطقی نیست که بپذیرم اضافات/کسورات را نمی شود و نبایستی ویرایش کرد؟ این اضافات/کسورات که معمولا ارزش آنها کمتر از کالا/خدمات درون فاکتور هستند، در صورتی که می توان کالا/خدمات درون فاکتور را ویرایش کرد، با تشکر
نقل قول:نمی دانم چه دلیلی پشت آن است که برایم منطقی نیست که بپذیرم اضافات/کسورات را نمی شود و نبایستی ویرایش کرد؟ این اضافات/کسورات که معمولا ارزش آنها کمتر از کالا/خدمات درون فاکتور هستند، در صورتی که می توان کالا/خدمات درون فاکتور را ویرایش کرد، با تشکر

با سلام

برای این مساله دنبال منطق یا فلسفه خاصی نباشید. اساسا این یک مدل طراحی می باشد و نه بیش. قطعا بهتر است که در همه جای برنامه ویرایش وجود داشته باشد و حق هم با شما می باشد. نه تنها این قسمت برنامه، بلکه تمامی قسمتهای نرم افزار را می توان بارها مورد بازبینی قرار داد و مدام هم روند کار را بهبود بخشید. یکی از کارهای فعلی ما هم همین می باشد. کاری که شما باید انجام بدهید و در واقع هم دارید همان کار را می کنید، اینست که این موارد را چه در قالب پیشنهاد و چه در قالب انتقاد به ما منتقل کنید. تمامی این موارد توسط تیم فنی مورد بررسی و بازبینی دوباره و دوباره قرار می گیرند و اساسا خیلی از بخشهای نرم افزار هم در همین باز بینی ها ارتقاء داده می شوند.

با سپاس
ممنون می شوم این موضوع به تیم فنی جهت بررسی و بازبینی منتقل گردد، با تشکر
آدرسهای ارجاع