پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: فیلد طرف حساب در سند مالی پرداخت هزینه
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام و احترام، چرا در سند مالی از نوع پرداخت هزینه (از صندوق/از بانک/با چک) فیلدی بابت طرف حساب نیست؟
مثلا من می خواهم بابت هزینه ای که، برای یکی از طرف حسابها انجام داده ام، سندی ثبت کنم و بعدا بتوانم بابت هزینه هایی که از فلان تاریخ تا فلان تاریخ، برای یک طرف حساب خاص، انجام شده است، گزارش بگیرم، با تشکر
با سلام

در هنگام ثبت هزینه ها، طرف حساب مربوطه در واقع خود حساب هزینه می باشد. اگر می خواهید هزینه های انجام شده مثلا برای هزینه اجاره، در یک جا مشخص باشند می توانند در انواع هزینه ها نوعی مشابه اسم "هزینه های پرداخت شده بابت اجاره به آقای محسنی مالک فروشگاه" معرفی نمایید. به طور اتوماتیک برای هر نوع هزینه ای که معرفی می کنید یک دفتر حساب ایجاد میگردد. اما اگر می خواهید مراودات مالی مرتبط با اشخاص را مدیریت کنید، می توانید از بخش امور مالی و دریافت و پرداختها استفاده نمایید. در حال حاضر مدل ثبت هزینه ها در نرم افزار فروشگاهی راهکار به این شکل می باشد. با این وجود مورد مطرح شده توسط شما را برای بررسی و بازبینی به تیم طراحی نیز منتقل کردیم.

با سپاس
ضمن تشکر، بیشتر مد نظرم مراودات مالی با اشخاص است، وقتی از بخش امور مالی، سندی (پرداخت/دریافت) برای شخص ثبت می کنم، او را بدهکار/بستانکار می کند، در صورتی که، منظورم از ثبت سند، بابت هزینه ای است که بابت او انجام شده، با تشکر
آدرسهای ارجاع